Wpis z mikrobloga

@Stanley89 Właśnie mi się wydawało, że drzwi podobne do moich ( ͡° ͜ʖ ͡°) promocja pojawia się co jakiś czas, więc poczekam na kolejną, kiedy w końcu zrobię garderobę
@Stanley89 W sumie to tylko ścianka działowa w pokoju, więc żaden luksus. Zaoszczędzę na drzwiach do szaf. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś ma większą sypialnię to super sprawa, bo nikt obcy nie widzi szafy i nie kusi go, żeby w niej grzebać.
@Stanley89 Przynajmniej masz mało sprzątania, nie to co ja ( ͡° ʖ̯ ͡°). To nie lepiej było zrobić na zamówienie, żeby wykorzystać maksymalnie każdy cm? W ikea właśnie to jest niefajne, że nie można u nich zamówić czegoś pod wymiar.
@Catttana znaczna różnica kosztów. Resztę się zagospodaruje z czasem. Jakoś. ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście ze byłoby lepiej ale budżet pozwalał tylko na to a już rok trzymania ciuchów w kartonie a majtek w walizce. Dość. To fakt, szybko się sprząta. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Stanley89 Ja właśnie jedną będę robiła pod wymiar, żeby zagospodarować miejsce obok paxa. Zostaje 90 cm wolnej przestrzeni, czyli brakło 10 cm żeby wcisnąć paxa ( ͡° ʖ̯ ͡°)