Wpis z mikrobloga

@FreeRiderr:
Chyba nieco za długo ?
Adresatem jest osoba fizyczna z miasta wojewódzkiego, więc nie rozumiem żeby EXPRESS tyle szedł. !
Co innego gdzieś jakaś mała, lokalna poczta :)
  • Odpowiedz
@FreeRiderr
Nie mam żadnego awizo, bo byłoby to zresztą na www odnotowane. Nie sądzę aby z racji wartości i WAGI (to nie KSJAJOMI) przesyłki została w cle. Gdzieś zaginęła po drodze, albo ktoś zajumał. ( _). Z racji że nie jestem nadawcą nie mogę zgłosić reklamacji, takie durne przepisy !
  • Odpowiedz
@FreeRiderr
Tak, dzwoniłam na różne numery: WER Warszawa, WER Rudna Mała, urzędy pocztowe, sortownie itp.
Nikt nie wie, bo tracking jest ogólny i nie wiadomo gdzie przesyłka jest. Pani mi wytłumaczyła że przesyłka może być na drugim końcu Polski nawet (oczywiście nie ma mowy o zajumaniu przesyłki przez kogokolwiek z PP) i poinformowała mnie żeby czekać.
  • Odpowiedz
Otrzymałem listowną odpowiedź z Poczty Polskiej, że przesyłka ... w niewiadomych okolicznościach zaginęła i Poczta Polska potraktowała ją jako zaginioną. Przesyłka rejestrowana, a jak sama nazwa mówi na podstawie rejestracji, chyba można stwierdzić gdzie została "zagubiona" i kto z pracowników przyczynił się do jej zaginięcia ? Chyba sama nóg nie dostała ?
Oczywiście ja nie mogę zgłosić reklamacji bo nie jestem nadawcą, a mój Nadawca nie kwapi się do wszczęcia procedury reklamacyjnej.
  • Odpowiedz