Wpis z mikrobloga

"Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że podpisze ustawę zakazującą aborcji eugenicznej, czyli w przypadku prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu. - Jest nie do przyjęcia, że dziś w Polsce można te dzieci zabijać - powiedział w wywiadzie dla "Gościa Niedzielnego" (http://www.tvn24.pl)"

No świetnie, niech rodzą się chore dzieci, niech rodzice będą na całe życie zmuszeni opiekować się takimi dziećmi i marnować swoje życie jak i dzieci niech CIERPIĄ całe życie przecież to tak po katolicku.
Katolicy niby tacy oświeceni, niby tacy lepsi od muzułmanów a tak samo narzucają swój tok myślenia, oczywiście dopóki ich to nie dotyczy bo wtedy to można zrobić wyjątek.
Czy ktoś w końcu zrobi porządek z tymi cholernymi fanatykami religijnymi którzy pakują się z butami w czyjeś życie?

#4konserwy #neuropa #bekazpodludzi #bekazpisu #gorzkiezale #polityka
  • 106
  • Odpowiedz
@paratachitki: Przypisuje ci sianie propagandy i wmawianie lusziom, ze robia cos zlego.
To nie ma nic wspolnego z sumieniem. Silny psychicznie czlowiek ani nie kupi garnkow za kilka tysiecy od Cezarego Pazury, ani nie przejmie sie waszym #!$%@?, ale jakas czesc slabych lucdzi to kupi, zniszczycie im zycie, a potem przylecicie na wykop mowic: " patrz, dokonala aborcji i ma traume".
Alez ja wami gardze zasrani ideolodzy...
  • Odpowiedz
@turok2016: Nie chcialbym aborcji na zyczenie bo by to dalo przyzwolenie na brak myslenia podczas pukania sie z byle kim, kiedy sa rozne srodki antykoncepcji. Ale brak aborcji dla chorych plodow czy gwaltow to jakis horror. Chore plody sa zbedne i bledy natury trzeba poprawiac. Takie cos jest niepotrzebne utrudnia zycie calej rodziny. Nie sadzilem ze pis moze jeszcze bardziej obrzydzic ten kraj.
  • Odpowiedz
@ReinkarnacjaPapiezaJanaPawla2: o ja #!$%@? xDDD Ty serio jesteś KLINICZNYM przypadkiem mizogina xD Masz ewidentnie problem z głową xD

Słuchaj, zrobiłam screeny. Podaj mi mejla i namiary na siebie. Znajomi jest lekarzem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Sobieskiego w Warszawie. Pewnie chętnie cię zbada. Jesteś ciekawym przypadkiem. Cały czas spędzony na wykopie poświęcasz jeżdżeniu po kobietach i to nawet w tak abstrakcyjny sposób że głowa mała. Jesteś kwintesencją przegrywów na
  • Odpowiedz