Wpis z mikrobloga

@brachistochrona: tylko tyle, czyli standard w sumie dla priority line

2017-09-16 10:10:00 Southall Your parcel is on its way
2017-09-16 11:41:00 Centrum danych DPD Informacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD.
2017-09-16 11:44:06 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana

@cebula_online: ja mam tylko jedną z GB, więc wiem, że chodzi o tę nadaną metodą priority line.
  • Odpowiedz
@Zyvalt: identyczna sytuacja u mnie. Wysłane 16 września, dziś dostałem taki mail jak Ty. Kolejne tygodnie czekania plus sklep pokryje tylko połowę ewentualnego vatu. Mogliby przynajmniej podać numer do śledzenia tej nowej paczki.
  • Odpowiedz
Przecież to jest jakaś porażka i kpina( ͠° ͟ل͜ ͡°) nie dość, że już miesiąc czekam to teraz jeszcze kolejny sobie poczekam..
  • Odpowiedz
@Zyvalt: dokładnie takiego samego maila dostalem. Ten sklep jest do dupy. Co ciekawe wszyscy naganiacze siedzą cicho i mają gdzieś sytuację klientów. Mam dwie przesyłki z 17 i 18 września. Raczej się nie spodziewam że to przyjdzie, myślę że ten mail to taki dupochron gearbest - na przeczekanie, może klienci zapomną. Obym się mylił bo mam 600 PLN w drodze a akurat niefartownie płaciłem przelewami 24 ...
  • Odpowiedz
a co kupowałeś? Nr SKU był w tym wpisie


@Cointreau: 209258001, nie ma na tej liście

Obym się mylił bo mam 600 PLN w drodze a akurat niefartownie płaciłem przelewami 24 ...


@rafti77: no to nie zazdroszczę. Ja ze względu na kwotę zdecydowałem się na PayPal chociaż to te 150 zł to niedużo niby, ale zawsze mam opcję je jakoś odzyskać.
  • Odpowiedz
@rafti77: czyli lepsze zabawki. Oby nie polecieli w #!$%@? z tymi zamówieniami. Parę razy tam zamawiałem i nie było problemów, a teraz to był pierwszy raz z tym słynnym Priority Line i wyszła kupa ()
  • Odpowiedz
@rafti77: to jest nic ja kupiłem Oneplusa za niecałe 1400 i też płaciłem przelewem24() mam nadzieję, że się mylisz i paczka dojdzie tylko z opóźnieniem..
  • Odpowiedz