Wpis z mikrobloga

@brachistochrona: tylko tyle, czyli standard w sumie dla priority line

2017-09-16 10:10:00 Southall Your parcel is on its way
2017-09-16 11:41:00 Centrum danych DPD Informacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD.
2017-09-16 11:44:06 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana

@cebula_online: ja mam tylko jedną z GB, więc wiem, że chodzi o tę nadaną metodą priority line.
@Zyvalt: identyczna sytuacja u mnie. Wysłane 16 września, dziś dostałem taki mail jak Ty. Kolejne tygodnie czekania plus sklep pokryje tylko połowę ewentualnego vatu. Mogliby przynajmniej podać numer do śledzenia tej nowej paczki.
Przecież to jest jakaś porażka i kpina( ͠° ͟ل͜ ͡°) nie dość, że już miesiąc czekam to teraz jeszcze kolejny sobie poczekam..
@Zyvalt: dokładnie takiego samego maila dostalem. Ten sklep jest do dupy. Co ciekawe wszyscy naganiacze siedzą cicho i mają gdzieś sytuację klientów. Mam dwie przesyłki z 17 i 18 września. Raczej się nie spodziewam że to przyjdzie, myślę że ten mail to taki dupochron gearbest - na przeczekanie, może klienci zapomną. Obym się mylił bo mam 600 PLN w drodze a akurat niefartownie płaciłem przelewami 24 ...
a co kupowałeś? Nr SKU był w tym wpisie


@Cointreau: 209258001, nie ma na tej liście

Obym się mylił bo mam 600 PLN w drodze a akurat niefartownie płaciłem przelewami 24 ...


@rafti77: no to nie zazdroszczę. Ja ze względu na kwotę zdecydowałem się na PayPal chociaż to te 150 zł to niedużo niby, ale zawsze mam opcję je jakoś odzyskać.
@rafti77: czyli lepsze zabawki. Oby nie polecieli w #!$%@? z tymi zamówieniami. Parę razy tam zamawiałem i nie było problemów, a teraz to był pierwszy raz z tym słynnym Priority Line i wyszła kupa ()
@rafti77: to jest nic ja kupiłem Oneplusa za niecałe 1400 i też płaciłem przelewem24() mam nadzieję, że się mylisz i paczka dojdzie tylko z opóźnieniem..