Wpis z mikrobloga

Mirki jak Rockstar patrzy na programy, co automatycznie klikają myszką oraz wciskają przyciski na klawiaturze? Zastanawiam się czy by nie odpalić jak będę z dala od komputera, co by zasoby/badania przyśpieszyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gtaonline #gtav
  • 13
@Qrix: No to akurat prawda zapomniałem o tym kompletnie bo już nie grałem na publiku nie pamiętam kiedy xD Tylko sesja "publiczna" ale solo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qrix: Nie zdarzyło mi się nigdy gdy specjalnie robiłem taką sesje, tylko znajomi mogą. Znajomy tak samo może siedzieć w takiej sesji ile chce, a siedział bardzo dużo i nigdy nikt nie wbił.
@Restin: a mi się zdarzyło. Czasem po 3 godzinach ale wbijają. Dlatego lepiej po zakupie zasobów (nie muszą przyjść) wbijasz w menu -> Online -> Kreator. Po wczytaniu Kreatora naciskasz "P" -> Online -> Zagraj w GTA:Online -> Przejdź do sesji dla ekipy/znajomych
@Qrix: Nie przytrafiło mi się tak jak znajomemu więc zostanę przy swoim. W zależności jakie i ile portów się zablokuje tym lepiej to działa u mnie wystarczy 2 albo 3 i jest amen, szansa że się popsuje jest tylko wtedy gdy jakiś znajomy wejdzie do tej sesji. Ostatnio i tak nie gram bo maszyny z update są denne to i nie farmie nic.
@passanger: nic Ci nie zrobią, sporo ludzi korzysta przecież z makr. W przypadku bunkra najlepiej jest uzupełnić zasoby do 90 kilku %, kupić zasoby za 15k, a następnie włączyć misję od kontaktu, pojechać do biura / apartamentu i włączyć telewizor. Nikt nie dołączy, gra Cię nie wyrzuci, a na dodatek po ukończeniu / wyjściu z misji dostaniesz pełen pasek zasobów za wspomniane 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)