Wpis z mikrobloga

#florist24 #opinie

Mireczki, korzystacie z kwiaciarni internetowych? Jestem zmuszony wysłać przeprosinowy bukiecik do różowego, ale temat wysyłki kwiatów jest bardziej skomplikowany niż mi się początkowo wydawało. Po przebrnięciu przez 10 stron opinii, mój wybór padł, na (teoretycznie) najlepszą kwiaciarnię tj. Florist24. Zanim zamówię bukiecik, postanowiłem jeszcze spytać was o opinię. No więc dajcie znać czy korzystacie, i z jakim skutkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
  • Odpowiedz
nie wiem jak to jest tam z zamówieniem u nich, ale kilka razy dostałam kwiatuszki za pośrednictwem florist24, i innych kwiaciarni internetowych zresztą też. za każdym razem kurier przychodził w gajerku, elegancki, z uśmiechem wręczał bukiecik. a choć nie przepadam za ciętymi kwiatami, to bukiet mi się zazwyczaj podobał. no bo kwiaty ładnie dobrane, przystrojone, zapakowane, czyli tak jak to powinno wyglądać. ogólnie fajna sprawa tak dostać, nie ma co się zastanawiać.
  • Odpowiedz
@Ryo_Hazuki: ale wiesz ze idziesz do pierwszej lepszej kwiaciarni i oni Ci dowioza za polowe ceny? Ba jak jest inne miasto to napisalem kiedys na fejsie do lokalnej kwiaciarni zrobilem przelew i byla dostawa w pare godzin
  • Odpowiedz
Swego czasy (przed ślubem ofcorz ( ͡º ͜ʖ͡º) ) zdarzało mi się dosyć często wysyłać kwiaty pocztą kwiatową, i o ile dobrze pamiętam, część z nich była wysyłana przez Florist24 właśnie. Nie miałem nigdy z nimi żadnych problemów, wszystko przebiegało wzorowo, więc odradzić Florist24 nie mogę. Polecać jednak też nie będę, bo ostatni raz wysyłałem kwiaty w zeszłym roku. Wtedy było ok, ale nie wiem jak jest
  • Odpowiedz
@paluch_85:

Na stronie Florist24 piszą, że kwiaty mogą dostarczyć jeszcze tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie. Prawda to?


Potwierdzone info. Tak przynajmniej było w moim przypadku. Zamówiłem kwiaty do południa przez stronkę florist24, a przed 18 kurier był już u adresata ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Dodam tylko, że miejsce dostarczenia było we Wrocławiu, być może ma to jakieś znaczenie, bo jednak w dużych miastach
  • Odpowiedz
Widzę, że trochę przycichł wątek z opiniami o florist24, wiec pozwolę go sobie dorzucić kilka słów od siebie, bo robią naprawdę dobrą robotę. Nie będę tu oryginalny – kwiaty wysyłam najczęściej na jakąś okazję (w ostatnim momencie, wstyd się przyznać trochę), albo na przeprosiny, jak przeskrobię :D, wiec dla mnie to ważne, żeby były dostarczone maksymalnie szybko :) Więc potwierdzam, to co było o florist24 napisane już wyżej, że jest możliwość dostarczenia
  • Odpowiedz
Słuchajcie, podbijam trochę wątek z opiniami o florist24, bo coś ucichł, a z dobrego źródła wiem, że teraz kwiaciarnie wysyłkowe są na topie i ludzie na gwałt potrzebują o nich opinii, może się komuś przysłużymy. :p Ja zacznę, żeby nie było :) Z usług florist24 korzystam zwykle jak coś przeskrobię i wiem, że nie przejdzie samo. Poza tym z ubranym elegancko panem z bukietem kwiatów nie mam szans i zwykle to jego
  • Odpowiedz
@adrian-toporowicz: Haha, dzięki za Twoją opinię o Florist24, zrobiła mi dzień, bez dwóch zdań! :D Tak się składa, że kiedyś już zamawiałem od nich kwiaty i prawdopodobnie znowu szykuje mi się podobna okazja, więc wpadłem zobaczyć co tam się dzieje w opiniach o florist24 i czy dalej tak dobrze sobie radzą. Jak widać, nie osiadli na laurach i dalej robią dobrą robotę – jak kilka lat temu zamawiałem we florist24 to
  • Odpowiedz
Dobra, to i ja naskrobię opinię o Florist24, bo dzięki Waszym opiniom udało mi się zrobić świetne wrażenie na dziewczynie, a nie było to łatwe :P. Gdyby Florist24 dał ciała, to raczej byłoby już po sprawie, a tak świetlana przyszłość przed nami :) Generalnie dziewczyna z tych wymagających, więc jakoś trzeba podbić jej serce, bo mój urok osobisty mógł nie wystarczyć :) W każdym razie uznałem, że kurier z kwiatami to może
  • Odpowiedz
Ja nie miałem aż takiej sytuacji, jak kolega wyżej, bo zleciłem Florist24 po prostu dostarczenie konkretnego bukietu w konkretny dzień o konkretnej porze i konkretnej osobie, ale mogę się godzić, że zarówno obsługa we Florist24, jak i jakość wykonania i sama usługa dostarczenia są na wysokim poziomie. Nie dziwią mnie już wszystkie dobre opinie o Florist24, bo oni po prostu na nie zasługują i robią dobrą robotę. Bukiet, który dostarczyli wyglądał dokładnie
  • Odpowiedz
Podbijam wątek z opiniami o Florist24, bo coś ucichło ostatnio, a szkoda – z niego czerpałem info jak poszukiwałem kwiaciarni wysyłkowej na dłużej. Wiec żeby nie było, leci opinia – ostatnio znowu miałem okazję wysyłać kwiaty przez florist24 i po raz kolejny jestem zadowolony z usługi – stoją na wysokim poziome już któryś raz z rzędu, więc imho to nie może być przypadek. Jeśli zatem będziecie chcieli podzielić się innymi opiniami o
  • Odpowiedz