Wpis z mikrobloga

W końcu znalazłem jedno z najbardziej pochrzanionych video z egzekucji o jakich słyszałem.
Pewnie dokonuje jej jakiś cartel, słyszałem że z Brazylii.
To jeden z tych filmików, który pokazuje jak wiele ludzki organizm może znieść zanim się podda śmierci.


Ciekawe czy wrzucą to do Narcosa, nadaje się.

I to funky town w tle...

Wyślę każdemu kto da plusa, wiem że dużo osób szukało tego filmiku. Nie wstawiam w post bo to zbyt #!$%@?.

#narcos #gore #ciekawostki #swiat
  • 387
  • Odpowiedz
@Pieniak3: Biorę pod uwagę też to, że nie ma żadnego nagrania, każdy plusujący dostanie na PW z instrukcją żeby siedzieć cicho i w ten sposób bait ciągnie się w nieskończoność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pieniak3: trzeba mieć jakies zaburzenia psychiczne, zeby takich rzeczy szukać, a tym bardziej oglądać :/

wyzywajcie mnie, mam to gdzieś, ale ludzie którzy to oglądaja w pewien sposób napędzają tworzenie takich filmików, bo po coś one powstają

Nie no czyjąś makabryczna śmierć oglądać, obrzydliwe to jest po prostu, nie wiem jak zwichrowaną trzeba mieć psychikę
  • Odpowiedz
trzeba mieć jakies zaburzenia psychiczne, zeby takich rzeczy szukać, a tym bardziej oglądać :/


@superloginbulwo: Dobra, dobra, bo się zaraz zesrasz z oburzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo psychiczni są ludzie oglądający brutalne filmy i grający w gry pełne przemocy. Ja oglądam liveleaka i bestgore od ok 3 lat. Nie walę pod to konia, nie podnieca mnie to. Te filmy pokazują po prostu prawdę o
  • Odpowiedz
wyzywajcie mnie, mam to gdzieś, ale ludzie którzy to oglądaja w pewien sposób napędzają tworzenie takich filmików, bo po coś one powstają


@superloginbulwo: twierdzisz, że oglądanie napędza egzekucje w krajach ameryki południowej?
  • Odpowiedz
@qwerty69 Nie tylko chodzi o to jacg ludzie są popieprzeni,ale też o wiedzę.Gdyby nie gość z bestgore to nie wiedziałbym że najbezpieczniejszy stan w Brazylii ma więcej morderstw niż Polska.Gościu sam napisał by do nich nie przyjeżdżać bo tam nawet dzieciom nie darują
  • Odpowiedz
@patrzpan: Wiedza zaczerpnięta z liveleaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Ameryce południowej zginiesz od maczety albo podpalony zywczem przez tłum.
W Indiach rozjechany wpół przez pociąg albo tir.
W Azji przejedzie po tobie chinka i nawet nie zauważy że ciągnie zwłoki za sobą xD
  • Odpowiedz