Wpis z mikrobloga

W końcu znalazłem jedno z najbardziej pochrzanionych video z egzekucji o jakich słyszałem.
Pewnie dokonuje jej jakiś cartel, słyszałem że z Brazylii.
To jeden z tych filmików, który pokazuje jak wiele ludzki organizm może znieść zanim się podda śmierci.


Ciekawe czy wrzucą to do Narcosa, nadaje się.

I to funky town w tle...

Wyślę każdemu kto da plusa, wiem że dużo osób szukało tego filmiku. Nie wstawiam w post bo to zbyt #!$%@?.

#narcos #gore #ciekawostki #swiat
  • 387
  • Odpowiedz
@qwerty69 Się dziwimy że do Europy ściągają ludzie z całego Świata a prawda jest taka że u nas jest w miarę bezpiecznie .Zapomniałeś o Tajlandii - tam jazda po drodze to śmierć na miejscu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@qwerty69: a sobie oglądaj i miej moje zdanie gdzieś, dla mnie masz z głową nie tak. Wielka rzecz odkryles, że ludzie są okrutni i bestialscy, faktycznie trzeba jeszcze bardziej zbrukać czyjąs okrutna śmierć i oglądać ją jako filmik w internecie dla rozrywki

@Karbon315: albo prześciganie się w okrucieństwach, żeby nagrać filmik który jeszcze bardziej przerazi ich wrogow, chyba raczej nie nagrywają ich i nie wypuszczają tego tak, że
  • Odpowiedz
a sobie oglądaj i miej moje zdanie gdzieś, dla mnie masz z głową nie tak. Wielka rzecz odkryles, że ludzie są okrutni i bestialscy, faktycznie trzeba jeszcze bardziej zbrukać czyjąs okrutna śmierć i oglądać ją jako filmik w internecie dla rozrywki


@superloginbulwo: O ja #!$%@?, wysrał swoje psychoanalizy xD

albo prześciganie się w okrucieństwach, żeby nagrać filmik który jeszcze bardziej przerazi ich wrogow, chyba raczej nie nagrywają ich i nie wypuszczają tego tak, że każdy sobie może to znaleźc przypadkiem, tylko w jakimś
  • Odpowiedz
@Karbon315: ja nie wiem, na szczęście z Tobą się podzielili tą informacją, więc może mnie oswiecisz w jakim celu to nagrywają?

@Barnabo_Bazyli: to po co to oglądać? Ciekawość jak ktoś bardzo cierpiał i był torturowany? Można to ubrać w ładne slowka

@qwerty69: masz prawo do swojej opinii, myśl o mnie do chcesz, mogę być wartiatka, histeryczka, co tam sobie wpiszesz, nie ma problemu. Natomiast nikt mnie
  • Odpowiedz
@superloginbulwo: równie dobrze mogę napisać, że każdy kto oglądał animal planet i ataki hien jest zaburzony, tylko nie pisz że ludzie wiedzą co robią,a hiena to biedne głodne zwierzątko, liczy się to co widzisz. Internet ma tak duży content, że każdy znajdzie coś dla siebie, jeden ogląda śmieszne kotki, inny debaty polityczne, a jeszcze inny egzekucje z meksyku, przypominam ci że te filmiki nie są nielegalne jak np materiały pedofilskie.
  • Odpowiedz