Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?... Kupujesz ajsrona za 2.5 k i jakies #!$%@? matoły nie umieją nawet wypuścić dobrej aktualizacji, non stop coś laguje wiesza się.... O baterii nie wspominając... #!$%@?!
#ios #ios11 to gówno ! #iphone
  • 34
  • Odpowiedz
@przemek1259: u mnie po aktualizacji do ios11 tez sa problemy, w kwestii baterii - samo sie naprawilo i powoli na swoim ajfonie se wracam do 2 dni pracy, ale potrafi sie czasem zawiesic lub co zabawniejsze nie pokazywac paska zglasniania i sciszania dzwiekow, a co za tym idzie totalnie zawiesic dialer przez co nie slysze rozmowcy i rozmowca mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jest troche zabawnie,
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: da sie to jakos teraz ogarnac przez itunes? w sensie moze jakis restart z zainstalowaniem na nowo wszystkiego? pytanie czy z kopii odzyska mi dane logowan do aplikacji bankowej, bo cala procedura aktywowania tego jest #!$%@? i nie chce mi sie znowu tego ogarniac
  • Odpowiedz
@przemek1259: #!$%@? ziomek, dałeś dupy ale to reszta świata jest zła. Jakoś u większości ludzi (nawet tych mało ogarniętych) ios 11 działa, do tego działa świetnie. A teraz pomyśl, to z iosem czy z Tobą coś nie halo, skoro innym działa?
  • Odpowiedz