Wpis z mikrobloga

Skąd w tym narodzie taka tęsknota do zamordyzmu?


@The_Orz: to jest typowe dla wszystkich wschodnich ludzi - brak rozumienia swiata i wolnosci, potrzeba posiadania nad soba pana-kontrolera-opiekuna... i to zarowno jezeli chodzi o sfere duchowa/mentalna jak i materialna. Komuna jednak zrobila swoje... i co ciekawe, nawet mlodzi sa tym zatruci.
  • Odpowiedz
To raczej mentalność chłopa pańszczyźnianego.


@The_Orz: mysle, ze to jedno i to samo... a i tutaj tez widac pewna wspolna ceche... na prymitywne spoleczenstwa swietnie dziala podejscie w ktorym kreuje sie wrogow zewnetrznych i wewnetrznych, a tym samym silnoreka wladza jest widziana jako obronca... Przerabiamy wlasnie taka oblezona twierdze jezeli chodzi o problem imigrantow. W jakim celu Erdogan wywolal pseudo-pucz? W jakim celu TVPIS podlapujac ten pomysl... w kuriozalny sposob
  • Odpowiedz
@The_Orz: nie wiem o czym piszesz bo to problem garstki ludzi na forum internetowym, dodatkowo na pis glosowalo tylko 38% wyborcow przy 50% frekwencji co daje ok 5 mln glosow poparcia w 38 mln narodzie
Polska to piękny i nowoczesny kraj
  • Odpowiedz
@iAmTS: wszystko przez politykow, sami aby dojsc do koryta sie obrzucają gownem co przechodzi na wyborcow, ktorzy slepo plują przed siebie jadem w kierunku drugiego obozu, te cepy chyba nawet nie ogarniają co sie #!$%@? w Turcji, Erdogan to zwykły dzikus
  • Odpowiedz
@saakaszi: erdogan jaki jest taki jest ale przynajmniej dba o interes kraju
jasno powiedział amerykanom albo jesteście z nami albo z kurdami...
nasi chodzą jak #!$%@? od sciany do sciany i sami nie wiedza czego chca zarowno pis jak i po
  • Odpowiedz
  • 0
@Heninger Każdy totalitaryzm ma przywódcę, który dba o interes kraju. Nawet jeśli ten interes jest sprzeczny z interesem i życzeniami jego obywateli.
  • Odpowiedz
@Tarec: a skąd wiesz jakie są życzenia jego obywateli?
jakoś nie słyszę o buntach w turcji
po prostu erdogan stawia sprawę jasno (w stosunku do ametykanów)
a nie tak jak my robimy im laskę za darmo za niby sztuczne poczucie bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
@saakaszi o #!$%@? teraz to mnie zaskoczyłeś, spodziewałem sie cos w stylu,, powiesc za jaja islamskiego szczura etc :o"" no ale to tylko pokazuje znajomosc przez polaków aktualnych wydarzeń na swiecie dramat #!$%@?@, a tak wgl to naród polski to banda idiotów która widzi tylko czarne i białe, #!$%@?ć ich
  • Odpowiedz