Wpis z mikrobloga

CO JA DO CHOLERY MAM ROBIĆ JAK GORĄCE PRZEJRZAŁEM I WIĘCEJ NIE MA BO POPSUTE ( ͡° ʖ̯ ͡°)
MICHAŁ PRZESTAŃ PSUĆ WYPOK. ZA KARE ROBIE #rozdajo #rozdajosteam #nerloznowurozdaje A MODERACJA NIE BIERZE UDZIAŁU !
Teraz macie szanse na SpellForce 2 - Anniversary Edition
Plusujecie ten wpis, odblokowujecie wiadomości ( bo po 3 razy was wołam( ͡° ʖ̯ ͡°) )
A ja o 14:45 wylosuje jednego gagatka za pomocą mirkorandom.
Zielonki, które założły konto po tym wpisie nie biorą udziału. Reszta wstęp wolny.
Nerlo - CO JA DO CHOLERY MAM ROBIĆ JAK GORĄCE PRZEJRZAŁEM I WIĘCEJ NIE MA BO POPSUTE ...

źródło: comment_tYtN2P5AQd1xvMJcrXCFo6QzyeIFaeCz.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Może jednak zmienisz zdanie i w razie co zaplusowaliśmy

@Moderacja: naprawiać tagi, a nie śmieszkować! A do tego naprawić przestrzeń pod i nad cytatem, bo jest na odwrót, wszystko popsute i nic nie działa

i w razie co

I teraz wygląda jakby powyższy cytat nie dotyczył zdania "naprawiać tagi, a nie śmieszkować", zamiast TEGO zdania.
  • Odpowiedz
@Nerlo: szanuje gierkę bo to pierwsza która wymaxowalem całkowicie. Jedynkę przeszedłem bez aktywacji monumentów , tylko ten z bohaterami i nimi się tłukłem cała grę. Polecam jak cholera
  • Odpowiedz
@Nerlo:
@Croudflup: Pewnie to wiesz, ale bez aktywacji monumentu danej rasy przeciwnik nie rozpoczyna produkcji własnych jednostek (jest ich określona ilość, produkcja nowych chyba w ogóle nie następuje, albo jest mega powolna). Mimo wszystko szacun bo bez bicia zwykłych jednostek traci się dużo expa, a przecież są mapy przeznaczone konkretnie tylko dla grupy bohaterów. Jedynkę przechodziłem kilkukrotnie, generalnie mam ograne wszystkie gry z tej serii, we wszystkich ukończyłem wszystkie questy.
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: widzę że tak samo i Tobie się spodobała. Dokładnie masz rację z tymi monumentami, pamiętam pierwsze podejście to do mapy z tymi trolami rzucającymi kamienie dawałem radę na trudnym ale one mnie spychały totalnie do obrony, bez szans na odparcie. Dopiero potem przeszedłem całkowicie bez aktywacji monumentów i mimo, że to było czasochlonne- to bardzo satysfakcjonujące. Polecam każdemu bo gra była wielowątkowa i na tyle złożona ze nigdy się nie
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: widzę że tak samo i Tobie się spodobała. Dokładnie masz rację z tymi monumentami, pamiętam pierwsze podejście to do mapy z tymi trolami rzucającymi kamienie dawałem radę na trudnym ale one mnie spychały totalnie do obrony, bez szans na odparcie. Dopiero potem przeszedłem całkowicie bez aktywacji monumentów i mimo, że to było czasochlonne- to bardzo satysfakcjonujące. Polecam każdemu bo gra była wielowątkowa i na tyle złożona ze nigdy się nie
  • Odpowiedz