Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, jako osoba o zerowym poziomie ,,social skills" potrzebuję porady ;). Ostatnio poznałem pewną dziewczynę, pewnie będziemy się na siebie natykali dosyć często. Problem tkwi w tym, że kiedy się sobie przedstawialiśmy czy to z powodu rozbiegania umysłu, czy dlatego, że po prostu nie dosłyszałem, nie zakodowałem w głowie jej imienia xD. Na razie zwracam się do niej bezosobowo, ale przyjdzie chwila kiedy to nie będzie wystarczyło. Doradźcie proszę jak z tego wybrnąć, jak delikatnie dopytać o to imię, żeby nie zaprezentować przy tym czegoś w rodzaju lekceważącego podejścia.

Jakiekolwiek manewry, żeby wydobyć je z innych źródeł niż bezpośrednio od tej osoby nie wchodzą w grę i nie są możliwe.

#pytanie #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: naucz się jakiejś prostej sztuczki z kartami gdzie widz wybiera jedna kartę i chowa z powrotem do talii. Każ jej napisać na niej swoje imię :D albo pokaż jej swój dowód i zarzuć tekstem łoo ale śmiesznie wyszedłem, te zdjęcia na dowodach są straszne... a jak tam Twoje? xP
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wyciągnij portfel z torebki, sprawdź imię w dowodzie i powiedz że upuściła.

A tak na serio, to najlepszym rozwiązaniem jest zapytanie wprost. Do tego możesz dodać bajeczkę (albo prawdę) że nigdy nie zapamiętujesz imion przy pierwszym spotkaniu. Tak, wiem, to wymaga nieco skilla.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @FurTemporis: @thest: @Der_Anwalt: @StaryZielony: I to jest wlasnie ta roznica miedzy beta, a alfa. Beta poruszy niebo i ziemie, zeby poznac imie swojej bogini i przypadkiem jej nie urazic. Alfa zada pytanie, jak masz na imie, bo zapomnialem? Im bardziej sie starasz o laske, tym mniej prawdopodobne, ze zaruchasz. Takim pytaniem pokazujesz jej, ze masz ja w dupie i nie przywiazujesz do tej znajomosci wiekszej wagi,
  • Odpowiedz