Wpis z mikrobloga

@PortalZeSmiesznymiObrazkami: a tak; ciekawie rozwinęli wątek shadow priestów, pogłębiając znaczenie cienia; a ze jest to jeden z pierwiastków świata Azeroth, to mamy coś dotyczące wszystkich. Natomiast życzę ci, żeby w tej ekspansji pogłębili temat, a nie było jak u mnie z Jainą, że wisisz sobie na cliffhangerze do drugiej ekspansji. Albo jak było z Illidanem od czasów questu w Felwood. Albo co mieli fani Maiev, którzy czekali lata.
@empty_silence: Jaina raczej jest lubiana na kul'tiras. Rządzi tam teraz jej brat, godło Theramore było identyczne jak kul'tiras, a zabicie jej ojca było uzasadnione tym, ze on w zasadzie najechał jej Państwo-Miasto i je zniewolił dla swojej zemsty.
Ja osobiście czekam na Wrathiona. Od końca Pandarii lecą sobie z nim w #!$%@?. To on sprowadził Garrosha na Draenor, a w WoDzie pojawił się tylko przez chwilę jako nic nieznaczący ester egg.
@marv0oo: Jak przechodzisz questy od strony przymierza, to po zdarzeniu w Felwood Malfudrion czuje się zdradzony, a Illidan znika, nie umiera - dawno przechodziłam, ale tak zapamiętałam. O ile kojarzę, podczas przechodzenia historii trzeba dużo czekać, by znów na niego wpaść.
@empty_silence: A q w fellwood z illidanem to nie był flashback z W3? Robiłem to w #!$%@? dawno, ale z tego co pamiętam to ten q, to wow'woa interpretacja wydarzeń z kampanii elfów z w3, więc nic dziwnego, ze illidan po tym przeżyl