Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Węgierki,

jakiś czas temu pisałem sobie grę, cośtam już nawet działało, ale straciłem kontakt z graficzką, w dodatku flash na serio przestał być fajny (wcześniej były to głównie groźby) i mi się projekt uksuł.

Teraz na fali fascynacji rustem wracam do projektu i przypominam sobie, w jak fatalnej sytuacji zostawiła mnie poprzednia graficzka. W związku z tym szukam osoby, która podjęła by się odtworzenia (mam tylko rastry w png (,)) istniejących grafik oraz dodania nowych animacji i tilesów w podobnym stylu.

Oczywiście, jeśli ktoś byłby chętny współtworzyć hobbystycznie grę, to zapraszam i stawiam dużego browca i zamawiam średnią hawajską, ale takie rzeczy częściej robi się za pieniądze. W związku z tym mój budżet to od 200 do 1000 zł (to mój tzw. side-project, więc proszę nie wyśmiewać kwoty) - w zależności od tego, na jaki zakres prac się umówimy i jaki będzie poziom grafik. Jak chyba widać po załącznikach, cudów nie oczekuję :)

Moje wymagania to:
- normalny kontakt, jakieś info, jak coś się przedłuży itp.
- jeśli wektory, to chcę dostać svg, jeśli rastry, to dowolny format z warstwami
- stylistycznie - postacie takie same lub bardzo podobne do istniejących, bo mi się takie podobają
- znormalizowane klatki - obecnie jak rysuję, to musiałem zahardcodować przesunięcia niektórych obrazków

https://synek317.github.io/antek/ (flash)

#grafikakomputerowa #pixelart #grafikawektorowa #programowanie tak troszkę
źródło: comment_7RWq1AMUGH4V5w9HL2Gu3GKPUzdSrdMU.jpg
  • 5
@sasik520: ale przeciez to nie jest #pixelart, poza tym moze cos wiecej o grze napiszesz, o co chodzi, itd? To jakis platformer z jaskiniowcami czy jak? Bo jak narazie to szukasz jelenia ktory narysuje co chcesz i ma sie nie odzywac bo "tobie sie takie podoba" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo jak narazie to szukasz jelenia ktory narysuje co chcesz i ma sie nie odzywac bo "tobie sie takie podoba"


@fizzly: ej, nieprawda. Przecież napisałem, że mój budżet to 200 - 1000 zł, chyba, że ktoś chciałby się do side-projectu przyłączyć hobbystycznie (w co wątpię, ale zapraszam :)).

A z gry chciałbym zrobić takich settlersów z widokiem platformówkowym w klimacie jaskiniowców. Idea jest taka, żeby mapa była wąska i wysoka, żeby
@sasik520: no powiem ci pomysł mnie przekonuje, naprawdę życzę powodzenia! :) myślę że mógłbym pomóc w grafice, podeślij jakiś krzak czy coś żebym zobaczył jak to wielkościowo wygląda, z bliska, itd. i daj znać co byś potrzebował z grafik na już ;)