Wpis z mikrobloga

  • 0
@ZackOscielny no możliwe. Chociaż według apek jest zdrowa i ma około 80% żywotności. Chociaż dziś miałem 43% wyłączyłem telefon i wziąłem baterię. Po włożeniu dziwnym cudem zrobiło się 54%. Chyba to pośle na serwis..
@ZjadamChmury: nic nie pokazuje, ale pewnie przez to, że jej w ogóle nie używałem. :D Ciekawe czy faktycznie ładowanie do 80% pozytywnie wpływa na baterię. Mam od niecałego roku swojego Szajsunga i bateria potafi wytrzymać 7 - 9h włączonego ekranu, więc jej stan musi być dość dobry. Zawsze ładuję do pełna z 20% (przez noc nie ładuję).

Aktualna pojemność baterii jest mierzona na podstawie ilości prądu (mAh) i dodanych procent (%)
@Fraagles: port do wymiany, przerabialem to samo z tym modelem, jak masz na gwarancji to skorzystaj i wyślij do Mławy, tydzień oczekiwania i masz telefon z powrotem, ewentualnie możesz się jeszcze upewnić poprzez ogarnięcie, czy przy podpięciu do kompa jest problem ze sterownikami i wywalaniem sprzętu
  • 0
@bolyss dzięki za info. Właśnie pod kompem nie ma żadnego problemu. Pewnie skończy się serwisem. Choć dziś zrobię jeszcze reset, choć wątpię, że to coś pomoże. W serwisie robią jeszcze jakieś dodatkowe rzeczy oprócz wymiany zepsute części? Bo coś slyszlem, że niektórym nawet wyświetlacze wymieniają mimo niezglaszania problemu. I jestem ciekawy czy coś z płytę główną robią. Mam telefon ponad rok, bootloopa nie miałem. Seria 601. Ale może wymieniają dla pewności na
@Fraagles: jeśli wspomnisz o wypalającym się ekranie (nakładanie się warstw, różowa poświata) i podeprzesz to dowodem w postaci zrobienia zdjęć tego zjawiska to Ci go wymienią, również z baterią nie będzie problemu; co do serii płyty to bodajże jakaś 5xx była zagrożona bootloopem, jeśli masz 601 to możliwe, że jest ona już wolna od tej wady, poniżej test ładowarek, pomimo, że jestem sceptycznie nastawiony do takich apek, już lepszym rozwiązaniem byłby
bolyss - @Fraagles: jeśli wspomnisz o wypalającym się ekranie (nakładanie się warstw,...

źródło: comment_xuPDeqZaPqcUlpV9WahaaIK0DGytLFrf.jpg

Pobierz
@bolyss: w LG G4 wszystkie serie były zagrożone bootloopem, ja miałem 602 i niestety padło kilka dni po zakupie...
@Fraagles: port USB lub bateria, w ramach gwarancji mogą Ci oba te elementy wymienić (gwarancja na baterię też jest na dwa lata, robią przedtem jej testy).