Wpis z mikrobloga

Ten kto wymyślił modę był #!$%@? geniuszem. Na zdjęciu najdroższa torebka świata czyli Birkin Bag firmy Hermes, ceny modeli, w zależności od wymiarów zaczynają się od 12 000 USD a jako, że w celu nabycia torebki należy zapisać się na listę i oczekiwać, ewentualnie ją wylicytowac, to absolutny szczyt absurdu osiągnęła anonimowa Chinka, która wylicytowała ją za 1,72 mln dolarów hongkońskich, czyli ok. 220 tys. dolarów amerykańskich xDDDDD

#logikarozowychpaskow #modadamska
n.....z - Ten kto wymyślił modę był #!$%@? geniuszem. Na zdjęciu najdroższa torebka ś...

źródło: comment_6lQyVzVASzzWncXxfKeqF5DzGUxLowES.jpg

Pobierz
  • 33
@JohnMaxwell: otoz to.
Marketing, ktos zobaczy, ze jakas gwiazdka to miala albo promuje i zawsze sie znajada chetne.

Jakos rosnie wraz z cena jedynie do pewnego progu, pozniej to juz jedynie moda, marka, celebryctwo i inne takie, na ktore leca ludzie podatni na manipulacje, gadzeciarze.
To nie tylko w modzie tak sie dzieje, wszedzie tak jest :)
@JohnMaxwell: dla tych, co na tym zarabiaja - to wrecz przeciwnie.

Na glupich ludziach mozna nieraz duzo zarobic.
Ja sie zawsze zastanawiam, jaki jest sens wydac mnostwo kasy tylko dlatego, ze jakis aktor/aktorka/sportowiec mowia "lubie te marke" ¯\_(ツ)_/¯
Jeszcze jakby to mowil ktos siedzacy w danej dziedzinie, ale np. kupowac z tego powodu elektronike/ubrania?
Chyba jestem zbyt praktyczna i skapa, zal mi kasy wydawac na cos, co nie jest tego warte
@ninakraviz
@agaja
@perfum Ale o co Wam chodzi? Ktoś ma ochotę, pieniądze, to kupuje i tyle. Takie komentowanie, że to nie jest warte ceny, że głupi, bo kupują, zazwyczaj poruszają ludzie zazdrośni. Bo jak to inaczej wytłumaczyć? To tak samo jak z samochodami - dlaczego ktoś jeździ Bentleyem, skoro Toyota to niezły samochód. Bo ma taki kaprys, a ludzi to nie powinno interesować na co wydaje swoje pieniądze.
@Catttana: ja tylko stwierdziłam, że moja torebka (według mnie) jest ładniejsza :P pewnie jakbym miała dużo pieniędzy to też bym wydawała na różne gadżety i ozdoby ^^