Wpis z mikrobloga

To się nazywa poprawność polityczna! Zdjęcie z blogu Intela odnośnie zatrudniania talentów.

Na zdjęciu co najmniej 1:
- mężczyznę
- kobietę
- osobę białą
- osobę czarną
- Żyda (tak wygląda)
- osobę z otyłością
- geja (prawdopodobnie, ale kto hetero chodzi w różowej koszuli ;)
- blondynkę
- osobę z zespołem Downa (kto wie)
- okularnika

(ze strony http://blogs.intel.com/jobs/2017/09/want-progress-top-talent-heres-intel/?utm_source=twitter&utm_medium=organic_social&utm_campaign=ao_oc&sf119751617=1)

#heheszki #niewiemjaktootagowac #korposwiat #intel #usa
blazej30 - To się nazywa poprawność polityczna! Zdjęcie z blogu Intela odnośnie zatru...

źródło: comment_Fu1h4ualMTEeRDCir7uTyIx9qecfoLX2.jpg

Pobierz
  • 7
kto hetero chodzi w różowej koszuli


@blazej30: coraz bardziej modny męski kolor, nie znasz się.

Poza tym na tym obrazku zdecydowanie nie widać rowerzysty, weganina, crossfitera, studenta prawa, roszczeniowej madki ani gówniaków.
rowerzysty, weganina, crossfitera, studenta prawa, roszczeniowej madki ani gówniaków.


@Arveit:

rowerzysta - gej w różowym,
weganin - blondyna z wykrzywioną twarzą,
crossfiter - szczupła, ale umięśniona sylwetka czarnego osobnika,
student prawa - down,
roszczeniowa madka - gruba ,
gówniaki - w łonie grubej madki.
jeśli rzeczywiście przez kolor koszuli próbowano podsunąć "wskazówki" co do orientacji człowieka, to jest to niebywale głupie :)
Różowy w poważnej modzie męskiej dawno już nie jest kolorem tabu, dobrze spasowany świetnie wygląda (choć tu akurat niekoniecznie), imputowanie że jest "pedalski" świadczy raczej o ograniczeniu komentatora :|
@blazej30: no dobra, wszystko dlatego że też mam różową koszulę, a ostatnio okazało się że niektórzy moi znajomi myślą że jestem gejem ()

(chociaż w sumie nie wiem czy chodziło o tę koszulę)