Wpis z mikrobloga

@nama: Ostatni wpis jest trochę inny, no i mam wrażenie, że długopis jest też ten sam.
@littleblizz: @StrucelRTFSC: Wykonałam prawilny test "Panie jedziemy do ASO sprawdzić" ( ͡° ͜ʖ ͡°) na co handlarz powiedział, że nie ma problemu, ale szkoda moich pieniędzy na to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@WolfSky: Może miał swój jeden ukochany specjalny do takich wpisów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Eh te handlarze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz nie wiem czy auto przekreślić i szukać dalej, czy jednak brać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rroarr: nie da się tego w polskim serwisie Nissana sprawdzić?
Poza tym czy auta w Austrii są wyraźnie tańsze niż w Polsce?
Bo z reguły samochód przed sprowadzeniem musi spotkać jakieś nieszczęście, żeby opłacało się handlarzowi jego sprowadzenie.
@przeciwko78: Wiem tylko tyle, że miało drzwi malowane po przetarciu (ok. 10cm), nie było to kompletnie widoczne ani wyczuwalne tylko miernik to wykazał (handlarz od razu mi o tym powiedział). Auto miało jednego właściciela w Niemczech, ale serwis wbity w książkę znajduje się w Austrii ( ͡° ʖ̯ ͡°). Autem jeździ się dobrze, nie ma żadnych stuków, silnik też prawilny dlatego głowię się co zrobić. W ASO
@rroarr: no i co z tego, że ktoś z internetów twierdzi, ze 99% to podrobione książki?
Ja swojej nie podrabiam, mój Tate swojej też nie podrabia, mój brat też nie.
A i są też tacy, co jak nie mają książek serwisowych i ich nie tworzą od zera, czy powyższa statystyka z dupy uwzględnia także takie przypadki? Jak ktoś się tak sili, żeby możliwie uwiarygodnić jakiegoś szrota, to śmierdzi to na kilometr
Wykonałam prawilny test "Panie jedziemy do ASO sprawdzić" ( ͡° ͜ʖ ͡°) na co handlarz powiedział, że nie ma problemu, ale szkoda moich pieniędzy na to ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@rroarr: To nie jest żaden test.

Ja swojej nie podrabiam, mój Tate swojej też nie podrabia, mój brat też nie.


@nama: Co powiesz na mały zakład? 100 losowych ogłoszeń z otomoto samochodów
@StrucelRTFSC:

Bo Polak lubi być (kolokwialnie rzecz ujmując) ruchany w dupę bez wazeliny.


i to jest kwintesencja tego wpisu.

Co powiesz na mały zakład? 100 losowych ogłoszeń z otomoto samochodów z książką serwisową. Podzwonimy po serwisach z których wpisy pochodzą i przekonasz się, że statystyka nie jest z dupy.


Ok, ale bierzemy pod uwagę auta max 3 letnie ;)
dealerów z autami używanymi


@nama: Pracowałem kiedyś u pewnego dealera w AZNN. To to już jest parodia co tam się działo z używkami.
Ale jeszcze zabawniejsze jest to, co się dzieje z autami NOWYMI. Powiem tak - od tamtego czasu odbierając nowy samochód zawsze robię to z miernikiem lakieru w dłoni.