Wpis z mikrobloga

ale to słabe jest, niby za multikonto - jakieś wygrzebane dwa konta nieużywane od roku... ciekawe jak to powiązali; po zmiennym ip? a może wróżbita powiedział; już jakiś inny powód dla bana mogli wymyśleć, wyglądałoby legitniej...
@Kempes: zostawiam tylko prywatne przemyślenie, nie odpowiadałem konkretnie autorowi; czepiasz się by czegokolwiek czepić; co do bana dla star_dust.. to tak jak pisałem wyglada to słabo, na siłę wyszukany powód bana, nie poprawia to wizerunku moderacji, mogli go zostawić, a jeśli faktycznie czymkolwiek zawinił, to napisać o co chodzi;
@guestviewonlypl Ja np. pracuję jako programista ale akurat moja wiedza nie pozwala mi na stwierdzenie jak Multikonta są sprawdzane. A Ty bezkrytycznie uznakesz, że moderacja kłamie z podaniem powodu bana. Ale może wiesz jak sprawdzają Multikonta, nie samo zmienne IP nie wystarcza, i jesteś w stanie wyjaśnić?
@Kempes: tylko zauważ, że te niby multikonta nie był aktywnie użytkowane przez ostatni rok; nagle dopiero teraz się zorientowali, że to multi? po roku prawie? niezły poślizg;
co sprawdzą? że rok temu logował się na tamte ktoś z IP takiego, jak obecnie star_dust..?
może ciasteczka, "odcisk" przeglądarki na podstawie np posiadanych wtyczek sprawdzają? chyba raczej niezbyt;
zwłaszcza, że dane jakie mogą mieć do tamtych kont z "wtedy" i teraz to raczej