Wpis z mikrobloga

@jnk21: Teraz juz wchodzi 3 pokolenie. Moi dziadkowie sie wprowadzili do Wro w 1946 roku, moi starzy sie urodzili w latach 50/60tych, ja sie urodzilem w latach 80tych no i czas na najmlodszych Wroclawian - wlasnie 3 pokolenia :-)
@madry_i_mieciutki: sposób przekazania tej informacji chamski i nieprzemyślany, ale idea bardzo dobra.
Jakoś na zachodzie potrafią takie coś rozwiązać wyznaczając miejsca parkingowe farbą konkretnego koloru.
Skoro niepełnosprawni mają specjalne miejsca, taksówkarze też, tak samo potrafimy wyznaczyć strefy płatnego parkowania, to co za problem w rejonie PWr i innych newralgicznych lokalizacjach stworzyć np. strefę zieloną dla mieszkańców? Identyfikator za szybą miałby wskazaną dozwoloną lokalizację parkowania, a nielegalne parkowanie w takim miejscu powinno
PepeXD - @madryimieciutki: sposób przekazania tej informacji chamski i nieprzemyślany...

źródło: comment_fhlFqoi2GwZLKl5xxSyKYfUJRfByW7NZ.jpg

Pobierz
@madry_i_mieciutki: A pewno, niech wprowadzą - ale razem z prawem że samochody na DW nie mogą się poruszać nigdzie indziej niż na terenie administracyjnym gdzie to DW obowiązuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tego co widzę w internetach to tylko wrocławiaki mają taki ból dupy o samochody z innymi rejestracjami, reszta ma w sumie #!$%@? XD
@PilariousD: u mnie tak jest, a problem jest rozwiązany łatwo - jako mieszkaniec płacę £30 na rok za pozwolenie na parkowanie w strefie na moje auto i £60 za auto dziewczyny. Normalnie parkowanie to £12 za 24h. A jak przyjeżdża rodzina to mogę kupić tymczasowe zezwolenie na strefę za £10 tydzień. Oczywiście żeby dostać stała naklejkę, bądź naklejkę dla gościa na auto to muszę mieć swoje auto zarejestrowane na adres w