Wpis z mikrobloga

@zorq: Polecam Alma autogaz na grabiszyńskiej, gazowałem tam swoje dwa auta, oraz druga firma Paweł Rząca V-gaz, też jedno ze swoich aut. Teraz chyba się przeniósł do Długołęki. Obie firmy polecane z czystym sumieniem, link wrzucony tutaj wyżej dodatkowo to potwierdzi. Od siebie mogę dodać, że od pierwszego montażu instalacji w Almie, z 4-5 lat temu, na serwisie widzę tych samych nie innych pracowników ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@unimog: @zorq: O super, dzięki wielkie. Coś mi się stało z instalacją bo jak załączam gaz zaczyna piszczeć - 4 długie sygnały, wyczytałem, że to uszkodzony jakiś element. Dzisiaj zadzwonię do V-gaz bo mam blisko do Długołęki.
  • Odpowiedz
@Grenek: Właśnie miałem pisać, że jeśli chodzi o poprawy instalacji itd. to na pewno V-gaz, jeszcze na studiach sporo znajomych kierowałem do niego gdy mieli problemy z instalacjami i wszystko w jeden dzień potrafił ogarnąć ot tak. Dodatkowo gdy kiedyś dłużej u niego siedziałem, to opowiadał właśnie jak to ludzie spod Warszawy potrafią specjalnie przyjechać, albo przywieźć auto na lawecie gdy już nigdzie nie widzieli nadziei. Dobry fach ma w
  • Odpowiedz
@Grenek: Na pewno taniej niż w Almie, ale to też pewnie wynika z jego lokalizacji. Pamiętam, że za serwis lpg czyli dwa filtry i jakąś tam kalibracje zapłaciłem 100zł, a w Almie przy dwóch filtrach 150. Natomiast możliwe, że będziesz musiał się ustawić na termin. Rok temu chciałem założyć instalacje w lipcu, to termin miał dopiero na koniec września :P mógł to być po prostu taki okres, w almie czekałem
  • Odpowiedz