Wpis z mikrobloga

Komputerowe mirki, potrzebna pomoc. Otoż, komputer dostaje dzikich resetów jakbym prąd odcinał. Nie wiem już co zrobić.

Specyfikacja:
Płyta główna: MSI 760GM-P33
Zasilacz: Coolermaster RS-700-acbc-b1
Karta graficzna: GeForce 1050ti

#pcmasterrace #pcproblem
  • 35
  • Odpowiedz
@glukonard: Lepszego nie musisz kupowac, mozesz klona stworzyc. Nie wiem... wyzywales jakos ten komputer? Kopales w niego? Moze sie obrazil i potrzebuje milosci.
To jest jakas padaka i ja Tobie nie pomoge¯\_(ツ)_/¯ Spytaj egzorcysty czy pomoze. Chora sprawa
  • Odpowiedz
  • 1
@sops Ten komputer tyle ze mną przeżył że mnie zna i rozumie a do klona musiałbym kilka stówek dorzucić co nawet mi sie nie opłaca bo i tak zamierzam procka i płytę wymienić, jak kupię ten zasilacz.
  • Odpowiedz
@sops: A więc, jestem po przebadaniu ramu. W wielkim skrócie - umiera mi 1 kość ram, co nie zmienia faktu że komputer dalej się resetuje. I tu właśnie pomysłów brak.
  • Odpowiedz
@glukonard: A kadzidelka odpaliles?( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie wiem jak to jest mozliwe. Idz moze do innych specjalistow niz ostatnio moze cos ogarna
  • Odpowiedz
  • 0
@sops Na razie będę zbierał sobie na nową płytę główną, nie chce mi sie już nic sprawdzać szczerze, jak nie będzie to płyta to wymienie ram, jak i to nie pomoże to kupie zasilacz awaryjny, ale jeśli to nie pomoże, to wyprowadzam sie do siostry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@glukonard: To jej wina! Odstawila czary zeby sie popsulo i tym samym sciagnie Ciebie do siebie i bedziesz musial dokladac do rachunkow( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@sops Zauważyłem, że w trybie awaryjnym komp się nie resetował. Dałem obciążenie na procka 100% i tak trzymałem 40 min. Pomyślałem, zrobię formata. Po formacie, instalowałem sobie sterowniki a tu jeb i reset. Jak żyć.
  • Odpowiedz