Wpis z mikrobloga

Wisienka na torcie tej #!$%@? gry XD. 15 TOP DECKÓW z rzędu jedno w jedno, w kombinacje jedynych kart u przeciwnika. Tymczasem u mnie mając 2 kopie karty blank w blanka, najgorsza ewolucja w najgorszą ewolucję (poza 1, która była bardzo dobra ale i tak nic nie zmieniła xD). Przeciwnik RNG na poziomie zwycięzcy Blizzconu a u mnie RNG trafienia piorunem 3 razy pod rząd xDDDDDDDDDD. Ta gra nie wymaga skilla, liczy się tylko RNG. Posadzisz rank 20 vs top 1 legendy, typ z niesamowitym RNG wygra na legendę bez problemu.

https://hsreplay.net/replay/zqoND7neC89joFnhVB6tpe
#hearthstone
  • 18
@xGreatx: jak już to #!$%@? truskawka na torcie.. a ponadto na co Ty tak naprawdę narzekasz? Wiadomo, że niektóre gry to rzut kostką, a inne to kpina, ale niekiedy decyzję także mają wpływ na grę, a u Ciebie w żadnej grze nie widziałem dobrych ruchów (te gry, które masz ochotę wrzucić na wykop). Rzucanie kart w mana curve nie oznacza, że jutro przyleci po Ciebie samolot na blizzcon.
to poprawianie to była ironia do Hajto


@dante60-3: Widać, że fan piłki kopanej i ekstraklasy xD. Poziom ten sam. Napisz mi, która tura jest źle zagrana to wtedy pogadam, baituj dalej to polecisz do kosza.
@xGreatx: lubię piłkę i to znaczy, że jestem upośledzony, czy jak? :) ekstraklasy, dlaczego? akurat Hajto kojarzę z meczy reprezentacji.. Bait? Zielonka? Coś tam jeszcze, dlaczego Twoja argumentacja ogranicza się do takich płytkich ripost? Naprawdę tragicznie grasz i to nie ma być obelga, ale lekko zdziwiony jestem, że nieustannie zwalasz to na 1/12, 1/16 i 1/20. :)
@dante60-3: No niestety nie wykorzystałeś swojej szansy i nie podałeś argumentów. Link do gry jest ale po co poprzeć swoje słowa i podać, która tura źle zagrana. Typowy szczekacz z tego tagu. Elo.
@xGreatx Traktowałem Twoje wpisy z przymrużeniem oka. Niestety od około dwóch tygodni mam tak #!$%@? RNG, że coś mnie trafia. Przez ten czas gram maksymalnie pięć gier dziennie, bo tylko tyle jestem w stanie "psychicznie" wytrzymać.
@xGreatx: w sumie to kazda gdzie zapelniales stol w momencie kiedy on ma pusty. Zero jakiegos baitowania spelli z twojej strony. Dodatkowo jasne, RNG moze nie bylo po twojej stronie, ale mowiac ze grasz dobrze walisz priesta z broni po mordzie za 2 ataku xD. Nawet nie chce mi sie wytykac pozostalych bledow, ale no nie grasz najlepiej. Jak kolega wyzej wspomnial - ogladanie streamow daje duzo, Kripp gra absolutnie dobrze
Zero jakiegos baitowania spelli z twojej strony


@JaneSixx: XD????????????????????????????????????????????????

Podaj turę i co jest źle zagrane inaczej to co napisałem wcześniej.
2x zapelniles z dupy stol idealnie pod 5ta ture i 6ta


@JaneSixx: z dupy? XD Tura 5 to było jedyne okienko na zrobienie cokolwiek w tej grze xD. A pod turę 6 hero power i mana totem po karty to jest przesada? Napisz jeszcze coś ciekawego xD.