Wpis z mikrobloga

Dobra, teraz dajcie #seriale z #netflix warte oglądnięcia. Nie interesują mnie żadne SF, Marvele, DC i inne. Przyszłość też raczej nie ( Westworld próbowałem oglądać ale nie dla mnie te klimaty). Oglądałem już dużo popularnych seriali typu BB, BCL, Fargo, Narcos, Ray Donovan, Peaky Blinders, Banshee, Gomorra, HoC, Homeland, Mr Robot, GoT, True Detective, Dexter, The Office. Teraz włączyłem Orange is the new black, ale to chyba troche babskie, zobaczymy dalej. Słucham propozycji
  • 13
@export: Mad Men top 1
Ozark jw.
White Gold

Marvele też mnie nie interesowały kompletnie ale chcąc się odmóżdżyć dałem szansę każdej z serii i udało mi się przełknąć Dare Devila i Iron Fista. Więcej już nie planuję nic ruszać, ale od biedy polecam ;)
esowały kompletnie ale chcąc się odmóżdżyć dałem szansę każdej z serii i udało mi się przełknąć Dare Devila i Iron Fista. Więcej już nie planuję nic ruszać, ale od biedy polecam ;)


@Miskaryzu: ogladałem Arrowa i było spoko jak sie trzymali motywu wyspy, a potem im #!$%@? i se dałem spokój :x
@export: szkoda, że Marvele odpadają, bo Legion jest na serio dobry, ale to tak w ramach wtrącenia :).

Słuchaj, z tego co widzę to thrillery reflektujesz, a w związku z powyższym Manhount:Unabomber Ci polecam. Szybka akcja, duzo się dzieje, fajnie bawią się tam linią czasową. Często wspominany Ozark rownież bardzo dobry. Bloodline, tylko jeśli przemęczysz pierwsze odcinki.
Osobiście mam zamiar zacząć Suburre i Top of the Lake: China Girl w najbliższym