Wpis z mikrobloga

@solari: wygoogluj gdzie można obejrzeć produkty od Livingroom jeżeli zależy ci na jakości (chyba Piłsudskiego 153). Agata meble czy inne Bodzio sobie odpuść, tam same śmieciowe meble.
@Mark13: Raczej niestety dosyć wysoka, na zamówienie ci wykonują takim obiciu jakie chcesz (polecam lniane). Przy czym ważne żeby zaznaczyć - sofa z materiałowym obiciem z livingroom nierozkładana za te 8k jest świetna, nie miałem żadnych problemów. Sofa za 12k czy tam 13k skórzana rozkładana (wystawiana w salonie agata meble w łodzi) to jakiś koszmar, masa reklamacji, problemy z rozkładaniem, słaba jakość wykonania, niezbyt wygodna.
@vind
@Mark13
Tak sobie właśnie też przeglądam meble od Living jak kolega wyżej zaproponował i cóż muszę stwierdzić, że moja propozycja z Bodzio padła dlatego ponieważ poszukujący nieokreślił półki cenowej. Bez udzielenia tej informacji uznałem, że poszukuje mebelka w cenie do średniej krajowej...
@msbtdc: Rozumiem, chociaż przyznam, że jeżeli chodzi o taką półkę cenową to lepiej chyba kupić w Ikei, trochę bardziej sprawdzone, dostępne od ręki i chyba łatwiej o uznanie ewentualnej reklamacji. Sofy od nich nie mam, ale sporo innych mebli tak i niektóre są dobrej jakości. Szkoda tylko, że coraz rzadziej stosują lite drewno :/
@vind: Widze ze jestescie w miare zorientowani. Mam pytanie - jak jest ogólnie w slepach meblowych z dostępnością? Muszę kupić narożnik, ale mam na to jeden dzień, góra dwa przed świętami na które przylatuję do Polski. Jest możliwość wejścia i kupienia mebla w takich sklepach?
@Mark13: To zależy od producenta. W Ikei nie ma z tym problemu, czasem w różnych tańszych sklepach produkujących masowo też, ale wiele salonów meblowych nie ma magazynów i trzeba czekać na zrealizowanie zamówienia (taki np. Bodzio chyba sprowadza z jakiegoś magazynu w parę dni). Niektóre salony mają dostępne od ręki, często jest możliwość kupienia z wystawy. Jeżeli zależy Ci na jakości to czeka się dosyć długo, produkują mebel specjalnie dla ciebie,