Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ikarus_280 sama prawda:) Fakt że bydlak strzelił kilka bramek w kluczowych momentach, ale porównując jego poziom do aktualnego stanu reprezentacji, to wypada #!$%@?
  • Odpowiedz
@figiel: bzdura. Niewykluczone, że Ebi w formie byłby lepszy niż Grosicki. Smolarek nie ma liczb, bo przede wszystkim nie był napastnikiem. No i generalna kwestia - okropna kontuzja kolana podczas gry w Holandii go zahamowała. Gościa przed tym chciała holenderska młodzieżówka, ale czuł się Polakiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@boryss bardzo go szanuję jako piłkarza, ale nie umywa się do poziomu aktualnego składu (#!$%@?ąc od kontuzji), gdybać o jego potencjalnej formie można, tak samo jak o tym że Lewandowska urodzi trojaczki
  • Odpowiedz
odszedł ze względu na rasistowskich #!$%@?ów


@TymRazemNieBedeBordo: A z tego co ja pamiętam, to jak było powołanie do reprezentacji Polski to odmawiał, bo kontuzja kolana. A dwa tygodnie później cudownie ozdrawiał na mecze ligi greckiej. Po takich akcjach powołania się skończyły tak samo jak szacunek kibiców.
  • Odpowiedz
Na dodatek bardzo prawdopodobne, że miał fałszywe papiery w których się odmłodził o pięć lat.


@HaloJadzia: Co za zaskoczenie. Przybysz do Europy z fałszywym odmłodzającym paszportem. Myślałem, że to nowa moda.
  • Odpowiedz
Krzynówek w tamtych czasach to był #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) brakuje nam kogoś jego pokroju, kogoś kto złamie z łatwością obronę na 30 metrze i pierdyknie brameczke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: Ja mam szacunek do tego, co Beenhakker wtedy zrobił z takimi piłkarzami jakich miał. Personalnie to była totalna beznadzieja wtedy. Co do Smolarka to prosił bym o więcej szacunku, bo on też nam wiele pięknych chwil zapewnił :).
  • Odpowiedz