Wpis z mikrobloga

Wołam @Specjalista_Plus
Do 5.10 miałam aktywny numer w abonamencie. Po złożeniu rezygnacji 30.09 wysłałam sms PRZENIES na 80107 żeby zostać w Plus na kartę bez chodzenia i rejestrowania nr. Dostałam odpowiedz " Przyjelismy zgloszenie. Twoj numer zostanie przeniesiony do ofery na karte i zostanie zapisany na dane obecnego wlasciciela (imie, nazwisko, PESEL/nr dokumentu). Moment aktywacji numeru w ofercie na karte potwierdzimy SMSem. Pozdrawiamy, Plus". Ponieważ przez kilka dni nic nie dostałam wysłałam jeszcze raz. Odpowiedź " Dla tego numeru jest juz zlozone zlecenie. Czekaj na potwierdzenie realizacji po dacie deaktywacji numeru. Pozdrawiamy, Plus". No i wczoraj wieczorem zniknął zasięg a dziś okazało się że karta SIM jest niezarejestrowana. WTF
#plus #abonament #telefony #telekomunikacja
  • 1
  • Odpowiedz
@Ta_Dama: W takim przypadku prosimy o opisanie całej sytuacji poprzez formularz: www.plus.pl/zadaj-pytanie Po zapisaniu, otrzymasz numer referencyjny zgłoszenia. Prosimy, podaj go nam, a my przekażemy do odpowiedniego działu w celu przyśpieszenia realizacji. Ewentualnie możesz udać się do punktu Plusa, aby zarejestrować ponownie numer.
  • Odpowiedz