Wpis z mikrobloga

@roko_ko o ile się nie mylę one są z Rimmela :) no ale Rimmel zupełnie odpada, każdy podkład który od nich testowalam miał dla mnie okropna formule I się nie utrzymywal I nie krył fajnie :(
@hirudyna nie wiem :( ja miałam próbkę do zakupów dodaną. Może gdzieś na necie będzie opcja zamówienia próbki. Był świetny i bym go chętnie zamówiła, ale mam jeszcze 2 pełne kremy BB i nie chcę żeby mi się zmarnowały.
Mialam po nim cerę jak laleczka, taki właśnie lekko różowy jest, ale mi to pasowało. Utrzymał się cały dzień w upale na wakacjach w Chorwacji. Krycie można budować. Zaczerwienienia krył jak nic nigdy,
@hirudyna: ja probowalam rozowego lioelle i tez polecam, pewnie bym uzywala sama, gdybym nie trafila na mineraly
@MadIen: nigdy na to pytanie nie odpowiem, bo najzwyczajniej w swiecie nie maluje sie regularnie, raz 6 dni w tygodniu, raz 3. Ale to bardzo wydajne, na pewno starcza na duzo dluzej niz podklad plynny, no i kladzie sie cienkie warstwy, jesli dla kogos cena jest zabojcza, to zawsze moze kupic refill- polowa
@hirudyna: przecież jeśli masz różowa szyje to przejedz po niej mocniejszym pudrem nic więcej ale nie robi się już różowych podkładów bo najzwyczajniej w świecie nie wyglada to ładnie :) idź do maca tam ci tak ładnie dobiorą, wydasz więcej ale masz gwarancje ze kupisz w idealnym odcieniu. Z tego co wiem wprowadzili odcień Nc10 który jest biały praktyczni