Wpis z mikrobloga

darmowa mala pizza z dominos + kawa z costy


@johnmorra: I wasze darmowe prywatne dane, które appka wysyła do producenta i każdego kto kupi dostęp do ich bazy danych. A appka ma pełny dostęp do wszystkiego.
  • Odpowiedz
@johnmorra: Kto co lubi, np. ja nie lubię być produktem na sprzedaż, jestem świadomy zagrożeń, nie jestem nastolatkiem i dbam też o swoją prywatność. Najsłabszym zabezpieczeniem systemu jest zawsze użytkownik, jesteście dobrym przykładem. Wystarczy rzucić darmowym i już bydło zainstaluje wszystko. Wykorzystywałem ten fakt przy dystrybucji malware, ale te czasy minęły i zostało mi publiczne wyśmiewanie takich zachowań jakie prezentujecie powyżej. Może się skuszę do powrotu, bo tylu podatnych kretynów
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: spoko ale takie myslenie do psychozy moze doprowadzic. Na taka skale malware nie zrobisz za duzy wklad. Nie mowimy tu o pseudo apce czy fake meilu... Dostep mozesz w każdej chwili zablokowac po skorzystaniu z kuponu. Na sprzedaż i tak jestes nie da sie tefo uniknac. Zawsze musisz podac telefon w CV. Jak bierzesz cos na kontrakt itp. Nie popadajmy w takie skrajnosci. Ludzie na fejsbukach i innych gownach
  • Odpowiedz
przecietny kowalski ma to w dupie bo z moimi danymi nic nie mozna zrobic.


@johnmorra: Tak samo jak przeciętny Kowalski ma w dupie wolność słowa, bo nie nic do powiedzenia? Każdy ma coś do ukrycia. Chcesz to sprawdzić? Podaj loginy i hasła do wszystkich Twoich maili :)
  • Odpowiedz