Wpis z mikrobloga

Jak gram w managera od około 15 lat, tak nigdy nie udało mi się zdobyć w jednym sezonie absolutnie wszystkiego aż do dzisiaj. Wszystkie możliwe trofea zdobyte: Scudetto, Puchar Włoch, Superpuchar Włoch, Klubowe MŚ, Superpuchar Europy i oczywiście Liga Mistrzów. Milan po aktualizacji transferowej wrócił na swoje prawowite miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest jednak mała goryczka tego sukcesu, bo finał KMŚ przegrałem w karnych po miażdżącej przewadze (ten rodzaj meczu, gdzie zespół oddaje 30-40 strzałów a rywal 2 i kończy się 2-2), co skończyło się rage quitem. Oczywiście ze względu na syndrom sztokholmski wróciłem do gry po paru dniach i wówczas wygrałem bez problemu. Na rzecz całego sezonu udaję jednak, że tego nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fm17 #footballmanager
Pobierz
źródło: comment_X5TeAI7rg9wG0EeNs0N7ng5D6uA1wy81.jpg
  • 7
@pamietajomelanzu: Milan, nawet po updacie, nie ma bardzo mocnego składu "od zaraz", ale jest ogromny potencjał. Zresztą pojedyncze sukcesy to nie jest problem. Komplet to co innego, bo zwykle któreś rozgrywki olewam (Puchar Włoch) albo po prostu zdarza się wpadka w istotnym meczu.
@chlorowodor: Bez aktualizacji samo czyszczenie składu to 3-4 sezony :) Gram tutaj popularnym ostatnio 4-2-3-1. Boczni obrońcy usposobieni ofensywnie. Dużo zależy od prawego skrzydłowego i do napastanika w kwestii ofensywnej. Do tego bez dobrego środka pomocy gra się nie klei, szczególnie w 1 sezonie to było odczuwalne, teraz jak Kessie się wyrobił to jest luz.