Wpis z mikrobloga

Mircy, ktoś gustuje w braniu Thiocodinu jako źródła #kodeina ?
Jak wrażenia, polecacie? Jakie skutki uboczne? Ten sulfogwajakol bardzo wyniszcza żołądek?
Warto? Dobra faza po tym? 150mg wystarczy na początek? Jak wezmę 105mg jednorazowo to też wejdzie fazka, czy musze od razu brać 150mg minimum?

#narkotykizawszespoko #narkotyki
  • 36
  • Odpowiedz
@tamian w czasach kiedy bawilem sie takimi rzeczami, thiocodin braly tylko dzieci i cwiercdebile niepotrafiacy ekstrahowac antidolu. 150mg bedzie spoko jezeli wazysz 30 kg.
Sulfogwajakol podraznia zoladek.
  • Odpowiedz
@hesuss: To na pierwszy raz 150mg w thiocodinie nie zadziała, jak jestem normalnych gabarytów (70kg)? 300mg mimo wszystko boję się brać na pierwszy raz. Antidolu nie chciałbym jeszcze ekstrahować, wolałbym najpierw jakąś "próbę" zrobić z thiocodinem.
  • Odpowiedz
@tamian a czego sie boisz? Zryj 300mg, kup sobie dobre papierosy i jakas czekolade do picia i tyle, nie przedawkujesz. Nospe mozesz sobie dokupic, kodeina czasami moze powodowac skurcze miesni gladkich. I zjedz godzine wczesniej ze dwa biale (!) grapefruity.
W sumie ochoty mi narobiles, sam bym sobie wrzucil gdyby nie to ze piwko wypilem.
  • Odpowiedz
@tamian: Nie warto, opiaty to najgorsze gówno i lepiej nie eksperymentować. Może spróbujesz parę razy i nic ci nie będzie ale jest możliwość że się uzależnisz się a z tego jest ciężko wyjść. Kodeina to nie zabawka, w wątrobie przekształca się w morfinę i to daje haj, brałbyś dla zabawy morfinę?
  • Odpowiedz
@hesuss: Kurde, nie wiem. Myślę, żeby zobaczyć na początek jak się będę zachowywał po 150mg. Zrobilem sobie dzisiaj próbę alergiczną biorąc 3 tabletki. Zero zmian, więc chyba uczulony nie jestem. Wiem, biały grejpfrut wzmacnia efekt, ale chyba takiego nie dostanę w moim mieście :/ Jakbym wziął 150mg w szkole w trakcie lekcji, to byłby jakiś przypał, czy raczej sie nie poczają?

@Aalchemik: Wiem, jest opcja uzależnienia (od kody, później od
  • Odpowiedz
@hesuss: No proste, że sie ucze XD Nie jakiś gimbus, tylko poważny uczeń xD
A jak chodzi o tą popite to lepiej czekolade o której wspomniałeś, czy może cole lepiej? Bo niektórzy wspominają o coli, że niby dobra i łagodzi działanie sulfogwajakolu
  • Odpowiedz
  • 6
@tamian Najlepiej to w ogóle nie bierz, bo jak za którymś razem ogarniesz o co się rozchodzi to już równia pochyła w dół. Thioco zapijaj colą, brzuch wtedy tak nie obrywa, bo pH się normuje. Zaparcia, robienie dwójki co kilka dni przy regularnym stosowaniu to normalka. Najmocniej i najlepiej działa na pusty żołądek, a pod wpływem tracisz apetyt, przez co w kilka miesięcy schudłem 20kg, bo jadłem może z 2000kcal tygodniowo. 150
  • Odpowiedz