Wpis z mikrobloga

Bystrzaka ogląda już prawie 2k ludzi. Oficjalnie YouTube upadł. Dymy to Rak taki jak minecrafty i wszechobecny patriotyzm. Niech to pokolenie przepadnie i wracajcie na drzewa bo coś po drodze poszło nie tak
#danielmagical
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wiem ze naklejanie polski walczącej na zderzak samochodu albo noszenie patriotycznej odzieży to synonim patriotyzmu dla was raki - dlatego mówię zawrotka na drzewo proszę bo pogubiliśmy się w tej ewolucji xdd
  • Odpowiedz
@marecki-em: jakby to powiedział Arsen - Ale ty jesteś z-z-z-----y xD przemądrzały przegrany 30 latek czepia sie nas(bo sam mam 21 lat) mlodych o wyznawanie wartości patriotyczne, sam nie lubie minecrafta, ale naucz się, że to czego nie lubisz nie jest od razu rakiem, tfu.
  • Odpowiedz
Xddd mam 27 to raz. A jeśli wyznawanie wartości patriotycznych to dla ciebie noszenie bluz z żołnierzami wyklętymi, flag na ramieniu imitujących symbol żołnierzy AK to tak - ty właśnie 21 latku jesteś tym pokoleniem które niestety zabłądziło i dało się zmanipulować panie patrioto. Pewnie już dla ciebie nie jestem POLAKIEM bo tez tak polaczki lubicie dzielić xddd ale spoko nie muszę być polaczkiem
  • Odpowiedz