Wpis z mikrobloga

@metrom: Druga rzecz to po co sugerujesz się taką ofertą? Mogę wystawić taką samą tylko z z trzema zerami więcej. Wtedy będziesz myślał, że są tyle warte? Trzeba patrzeć zawsze na oferty które się zakończyły i znalazły nabywcę.
@Vadzior: Jezu o co Ci chodzi? Pisałem że się nie znam. Widzę że kolo sprzedaje 6 takich znaczków do tego czystych za 50 zł więc faktycznie cena nie jest wysoka
@metrom: O nic mi nie chodzi. To nie był żaden atak na Twoją osobę. Tylko piszę wskazówki dla takich osób jak Ty, czyli do tych mniej obeznanych w temacie. Dużo osób błędnie wycenia antyki, przedmioty kolekcjonerskie sugerując się jakimiś chorymi cenami z allegro czy sklepów i później liczą na miliony. Tak samo jak z wiekiem przedmiotu. Starszy nie znaczy droższy :)
@bialy_rycerz_pokoju: Na twoim miejscu brałbym te 4 zł w ciemno. Ten, który Ci tą kwotę oferuje przepłaca, więc się nie zastanawiaj. Znaczek z prawej jest nieodwracalnie uszkodzony i w tm stanie wart 0 zł. Ten z lewej jest też w fatalnym stanie i jeśli ktoś dałby za niego chociaż 1 zł, to już by przepłacał, bo za tą cenę można kupić taki znaczek w o wiele lepszym stanie. Według katalogu obydwa