Wpis z mikrobloga

@Pogromista: i daj #!$%@? takim debilom broń powołują się na USA, że tam mają broń i jest bezpiecznie tylko jak w murzyńskich dzielnicach #!$%@?ą do siebie z broni to już nie jest tak kolorowo albo jak policja Cię zatrzymuje to jeden zły ruch przy wyciąganiu broni do oddania funkcjonariuszom i jesteś trupem poza tym tam jest inna kultura i stosunek ludzi do broni a w Polsce zajęło by to latami by
Btw nie jestem przeciwnikiem posiadania broni niech sobie ją ludzie mają tylko umieją z niej korzystać w odpowiednim momencie a w tym kraju jest to niemożliwe są jednostki które maja wiedzę na temat broni interesują się nią itd. albo zwykli Kowalscy którzy chcą mieć broń by od czasu do czasu postrzelać na strzelnic z własnego gnata ale są też tacy którzy użyją źle tej broni i współczynnik przestępstw lub zbrodni z użyciem
@thestabilizator: trzymaj się miłego dnia niestety to jest temat rzeka mam nadzieje, że to się zmieni ale to trzeba dużo czasu, zaliczam się do grupy która chce mieć własna broń by się babrać w smarach i od czasu do czasu postrzelać na strzelnic z własnej broni mniejszym kosztem.
@jestem_na_dworzu: no nie sądzę chyba że ktoś z Dragunovem i noktowizorem na koncert chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) gość strzelał z 32 piętra. Może z 20 osób z krótką i to jakiegoś dużego kalibru, odpowiadające w miarę celnym ogniem zminimalizowałyby liczbę ofiar, umożliwiając ucieczkę.