Wpis z mikrobloga

@parachutes z tego drugiego ujęcia widać że nawet nie patrzył, odwrócił wcześniej głowę. Nie powinien jednak dostać moim zdaniem. Ale po powtórkach każdy mądry. Kiedyś w wakacje powtórki m jak miłość też oglądałem.
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: Chyba nawet jakby tej kartki nie trafił łapą to i tak mógł mu za ten gest dać drugą. On jest sędzią, piłkarz może się nie zgadzać z jego decyzją głęboko w serduszku, ale nie może tego w ten sposób okazywać. Pogardliwy gest, druga żółta.
  • Odpowiedz
Miał pecha, że akurat wytrącił sędziemu kartkę. Wątpię żeby za sam gest sędzia ukarał go 2 żółtą, zwłaszcza w lidze francuskiej
  • Odpowiedz
@justkilling: sędzia daje kartki za to co uważa za stosowne. Ja to bym #!$%@?ł kartki każdemu kto zacznie mi wymachiwać łapskami przed twarzą. Sędzia to sędzia, jak się werdykt nie podoba to #!$%@? z boiska a nie pajacuj. Nie wiem dlaczego sędziowie dają sobie wejść na głowę.
  • Odpowiedz
@aleroc ale ostateczna jego interpretacja należy do sędziego. Dlatego ktoś kogoś kopnie w głowę i dostaje żółtą, a za ostarcie sie o kogos w polu karnym czerwona i karny.

@justkilling to świadczy tylko o tamtejszym patologicznym środowisku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter nie, pewnie jego decyzja się obroni, bo to było podważenie werdyktu w sposób ostentacyjny. Też bym za to chyba nie dał kartki. Ale wydaje mi się, że mógł. Sędzią nie jestem.
  • Odpowiedz