Wpis z mikrobloga

1. Nie wyżywaj się na młodszych, to niemoralne. Nie buraj do starszych, bo to głupie.

2. Przestań nienawidzić kobiety, to strata czasu.

3. Inwestuj w siebie. Dobra materialne zdobywają ci którzy się rozwijają.

4. Jeśli musisz wdaj się w bójkę, nawet kiedy wiesz że przegrasz.

5. Jako byłemu żołnierzowi w jednej kwestji możesz mi zaufać. Nigdy nie wstępuj się do wojska no chyba że chcesz mieć odstrzelone jajca w imię ekonomicznych lub
  • Odpowiedz
  • 1
@Oszaty jak smazysz kaszankę na patelni dodaj wpier cebulkę aż się zeszkli i potem dokroj boczku i wtedy nakładaj kaszaneczke. Ja jeszcze lubię dorzucić pomidorków i jest cacy.
A jak lubisz ekstrawagancję to na smażone kladziesz rozkrojony chleb lub bułki i nasiaka aromatem. Pycha

  • Odpowiedz
@Oszaty: gdybym się cofnął o te 9 lat i miał znowu 23 lata, albo nawet wcześniej - do czasów szkolnych, to powiedziałbym sobie tylko jedno: "nie warto się przejmować". Taką mądrość przekazuję dziś Tobie. Absolutnie każda rzecz, którą się przejmowałem w życiu, nie ma dzisiaj znaczenia, bo okazywało się, że albo nie miała wpływu na mnie, albo ja nie miałem wpływu na nią, więc jakiekolwiek przejmowanie się (w znaczeniu "martwienie się")
  • Odpowiedz
Mam dziś 23. urodziny :)

Dajcie mi jakąś mądrość życiową w prezencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Oszaty: nie marnuj czasu w młodym wieku. Pracuj i ucz się więcej, niż się tego od Ciebie oczekuje. Wybacz te quasikołczowskie pieprzenie, ale ja tak zrobiłem i teraz piszę to jako 39-letni wygryw #!$%@?, który może sobie pozwolić na marnowanie czasu już do końca życia.
  • Odpowiedz