Wpis z mikrobloga

parę pomysłów na nowe filmy Vegi:

Paragraf: "Panie Mecenasie co z tą urzedówką - a #!$%@? z nimi, nie stać na usługi to mają opcję minimalną hehe taki ze mnie cynik"

Belfer: "pani nauczycielko chciałbym poprawić klasówkę z matmy, bo chce tróje na koniec - #!$%@? i #!$%@? mnie obchodzi, idź do dyrektora jak ci sie nie podoba ale i tak on gówno zrobi, taka jestem cyniczna mały #!$%@?"

Michał Budowniczy: "panie majster a gdzie te cegły zawieźć? - #!$%@? tę taczke ho sie najpijemy wódki i tak nam płacą za godzinę che che tacy jesteśmy cyniczni"

Superman: "Metropolis płonie lex luthor chce coś zrobić źle - #!$%@? mam #!$%@? nie zależy mi na was jestem taki cyniczny"

Świadkowie Jehowy: "Krzysiu musisz w tym tygodniu oblecieć 3 osiedla i zrobić target przynajmniej 5 naborów - #!$%@? #!$%@? dobra postrasze ich piekłem, powiem że u nas są pakiety lojalnościowe i #!$%@? jakoś się target wyrobi"

#botoks #vega #film #bekazpodludzi
  • 4
  • Odpowiedz
@terwer358 Ciekawe o czym będzie następny film Patryka Vegi, strzelam, że pewnie o branży listonoszy albo ulotkarzy, już nie mogę się doczekać scen z tym koksem listonoszem który będzie #!$%@?ć ludzi i zostawiać im awizo, oraz z tym cwaniaczkiem z Putbulla: Kibety, który zakłada mafię ulotkarską i przejmuje wszystkie drukarnie w tym kraju
  • Odpowiedz