Wpis z mikrobloga

@s87: Informują bo mają taki obowiązek, co do zasady nagrywając kogoś również powinien być o tym informowany.
Jednak orzecznictwo wskazuje, że choćby w takich jak ten przypadkach, nie informowanie nie jest sprzeczne z celami dowodowymi nagrania.
  • Odpowiedz
ale skoro w Niemczech to jest legalne, mówi wprost, że do klubu to w czym problem? Serio pytam bo nie wiem.


@Kynareth: W tym że mirki szukają afery :D
Nic mu nie zrobią bo szuka dziewczyn w "legalny" sposób dla niemieckiego prawa :)
  • Odpowiedz
Czy tylko mi się wydaje że jakby miał kogoś porwać to nie pisałby że do klubu tylko właśnie zaproponował taką pracę jaką chcesz? Przynajmniej ja bym tak zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrycja007: ale zdajesz sobie sprawę ze proponując Ci s-x za pieniądze nie złamał prawa?
Tez z tego wpisu o ile nie przyznał się w rozmowie telefonicznej ze chodzi o prostytucje to tez nie złamał prawa, do klubów np gogo może legalnie wywozić dziewczyny jeśli się na to zgadzają, nielegalne jest jedynie czerpanie korzyści z czyjejś prostytucji
  • Odpowiedz
@Oreczek_Maly: tak ale to z ogłoszenia nie wynika, na policji by się na pewno bronił ze chodziło o kelnerki lub tancerki e-------e, musiałby się przyznać w tej rozmowie co opka nagrała
  • Odpowiedz