Wpis z mikrobloga

"Weźmy byle jaką profesje, według Vegi wszyscy są skończonymi dupkami.
Gdzie pracujesz ?
W infolinii ? Według Vegi na każdy telefon odpowiadasz "To se ku%$# sprawdzi w necie".
Jesteś mechanikiem ? Nie naprawiasz żadnego samochodu, tylko mówisz, że naprawiłeś.
Jesteś nauczycielem ? Pewnie jedziesz przekleństwami po wszystkich dzieciakach w szkole i się znęcasz nad nimi. A jeśli jesteś facetem-nauczycielem, to zapewne przeleciałeś już 1000 uczennic które chciały 6 na koniec roku....

No to teraz czekam jeszcze tylko na film o strażakach. Tytuł roboczy "Szlauf". Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W zeszłym roku 17% ofiar pożarów/wypadków to wynik niewłaściwych działań straży pożarnej. Seks, narkotyki, handel podpałką, imprezy w remizie a przy tym dramaty codziennego życia będących w stałym napięciu strażaków"

#patrykvega #vega #botoks #film #recenzja #heheszki #polskiekino
  • 33
  • Odpowiedz
Seks, narkotyki, handel podpałką, imprezy w remizie a przy tym dramaty codziennego życia będących w stałym napięciu strażaków"


@Mfryszu: Widać amatora. Zapomniałeś o okradaniu ofiar wypadków/pożarów, czy jeżeli byłoby to też jakieś OSP podpalaniu, żeby jeździć na akcje i zarabiać hajsy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wszystko oczywiście wyolbrzymione x10.

O i wiem, byłby pewnie jakiś jeden normalny strażak, któremu by się te wszystkie szwindle nie podobały,
  • Odpowiedz
@Mfryszu: w sumie dobrze, ze Vega nakręcił ten film. Dzięki niemu moze więcej ludzi będzie podzielało moje zdanie że jego filmów nie da się oglądać bo są prymitywne, prostackie i szkodliwe społecznie.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: To ma duży potencjał. Jeszcze tylko dołożyć wątki okradania ofiar wypadków: wynoszenie części samochodowych z kraks, rzeczy z mieszkań. Oczami wyobraźni widzę scenę w sam raz dla naszego kochanego, polskiego Scorsese:
- Strażacy wpadają do palącego się mieszkania i zamiast gasić pożar i ratować zaczadzoną babcinkę przetrząsają wersalkę i szafy w poszukiwaniu skitranej mamony. Nie znajdując nic wynoszą telewizor.

Dobrze by było, gdyby Botoks przetrącił mu karierę. Czemu ja
  • Odpowiedz