Wpis z mikrobloga

Wyczytałem, że dzisiaj na Polsacie ma być jakiś "Rockowy Sabat" w Kielcach (ta nazwa to ma być nawiązanie do Black Sabbath czy cuś?). Sprawdziłem jakie zespoły mają tam być:
Oddział Zamknięty
De Mono xD
Wanda i Banda xDD
Formacja Nieżywych Schabuff xDDD
#!$%@?, brakuje jeszcze Wilków, żeby zaśpiewali "Baśka miała fajny biust..." xD
Chociaż to i tak lepsze niż #!$%@? Roztańczony PGE Narodowy! ()
#muzyka #polskamuzyka #polskirock #discopolo #kielce #oddzialzamkniety #demono #wandaibanda #formacjaniezywychschabuff #roztanczonypgenarodowy #polsat, no i trochę #rakcontent
  • 11
  • Odpowiedz
@Stooleyqa: no a kogo mieli zaprosić na takie coś? Przecież to wydarzenie kierowane do ludzi, którzy nie koniecznie interesują się taką muzyką, co ty chciałeś żeby jakiś Burzum tam #!$%@?ł?
@ViperJay: co w tym złego to tylko techniczna nazwa gatunku, rock to bardzo rozległy gatunek, posiadający wiele podgatunków i ludzie nie przestaną któregoś z nich nazywać rockiem tylko dlatego, że jakimś fanom "prawdziwego rocka" się nie podoba ( ͡°
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Wiem, że rock jest szerokim gatunkiem. Ale tylko w obecnych czasach najzwyklejszy pop nazywa się "indie rockiem" czy innym cholerstwem tylko dlatego, że jest gitara. Słyszałem już takich, co nawet np. Dido do rocka wrzucali.
  • Odpowiedz
@ViperJay: Ogólnie, to dla polskiego mainstreamu, jak i większości Polaków (głównie Januszy i Grażyn) muzyka rockowa zatrzymała się na Soft Rocku i Hard Rockowych balladach z końca lat 80-tych i początku lat 90-tych. Post-punk, grunge i inne odmiany rocka alternatywnego nie zaistniały nigdy w Polsce, nie mówiąc już o rzeczach bardziej alternatywnych, takich jak Industrial i Post-rock. Cała nadzieja w Polskiej alternatywie muzycznej, ale nie wróże im wiele, skoro dzisiaj twarzami
  • Odpowiedz
@ViperJay: no ale co w tym złego? Pop nie ma określonego brzmienia, jest to po prostu muzyka popularna a jeśli w takiej muzyce popularnej występują elementy charakterystyczne dla rocka to nie jest błędem określanie jej tak. To tylko nazwa.
  • Odpowiedz