Wpis z mikrobloga

hej mireczki co myslicie o miom pomyśle na strone internetową. O nazwie mojadziewczyna.pl

na stronie były by wszystkie profile polskich dziewczyn z facebooka a każdy facet mógłby tam napisać opinie o dzieczynie np. dlaczego zwiazek upadł, czy zdradziła, czy była na erazmusie, czy był seks (każda z dziewczyn miałaby licznik partnerów seksualnych). Każdy facet mógłby wejść na taką strone i zobaczyć historię swojej dziewczyny.co myslicie ? XD

#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #heheszki
  • 45
@Uwazny_Asceta_XD: Mam lepszy plan. Proponuję, żebyś przeszedł jednodniowy kurs przygotowawczy dla zamachowców - samobójców. Wykup pakiet zawierający wysadzenie się podczas jednego z ćwiczeń.
Miejscowi wierzą (a jak fama niesie są podobnie przerażeni kobietami jak ty), że po ćwiczeniu powinny należeć ci się ćwiczenia. 72 za udział w akcji bojowej, 3 (niezbyt urodziwe) po detonacji treningowej. Zawsze coś.
@Uwazny_Asceta_XD: Świetny pomysł! (ʘʘ) Na pewno "karzdy" facet będzie Ci wdzięczny!

Wiesz, ja też mam równie genialny pomysł, mogę Ci go oddać za darmo, a mianowicie mojchlopak.pl na stronie były by wszystkie profile polskich facetów z facebooka a każda kobieta mogłaby tam napisać opinie o facecie np. dlaczego zwiazek upadł, czy zdradził, czy był na erazmusie, czy był seks (każdy z facetów miałby licznik partnerów seksualnych). (