Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki, piszę tutaj żeby przestrzec was na przyszłość przed podejrzanym sklepem internetowym pod adresem https://eurortvagd24.pl/. Pojawia się on w google w linkach sponsorowanych. Założyłem tam konto, jednak ceny są, że tak powiem, podejrzane. Niektóre towary dużo tańsze lub dużo droższe. Informacje o firmie wyszukiwane po REGONie w Google były dość niejednoznaczne i co? Dziś dostaję SMS wraz z e-mailem, o tym, że jakoby mam zapłacić 15 PLN za przesyłkę DHL, mimo, że nic nie zamówiłem. Wiadomości od sklepu jak i od rzekomego DHL'a trafiły do SPAMu. Załączam wiadomość, żeby nikt nie dał się nabrać. Może to przypadek, lecz trochę nie wierzę w takie przypadki. Co myślicie o sprawie?

#oszukujo #sklepyinternetowe
Iglok - Cześć wykopki, piszę tutaj żeby przestrzec was na przyszłość przed podejrzany...

źródło: comment_N36HHkuX2vmbj0fHPCH2A5oAQjtK1hHM.jpg

Pobierz
  • 9
@zirytowana_plaszczka: tak, to jest widoczne na pierwszy rzut w oka, jednak Dane osobowe właściciela sklepu podane na tej stronie figurują w rejestrze numerow REGON jako „Handel obwoźny”. Strona ma zaledwie pare dni, dlatego zastanawiałem się czy to połączenie niedoświadczenia z dziwnymi promocjami czy przekręt