Wpis z mikrobloga

Co ja robię ze swoim życiem xD Tak się wciągnąłem w telenowelę meksykańską Esmeralda powtarzaną po raz pierwszy od 2000 roku (obecnie leci w tempie jeden odcinek na dzień na TV4), że zdążyłem obejrzeć w internecie już 35 ze 137 odcinków w ciągu dwóch dni xD Powiem więcej, bardziej pamiętam czyim ojcem jest Don Rodolfo niż moje własne koneksje rodzinne xD

#seriale #esmeralda #tvn #tv4
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ordowik: Kilka odcinków temu, Jose Armando był z nią u okulisty i jej przypadek da się operować, ale zwlekają bo Esmeralda boi się tego co 7 odcinków temu zrobił jej dr. Maravel. No i chyba jest w ciąży....

  • Odpowiedz
Anioł ma 270 i obejrzałem wszystkie podczas pierwszej emisji na Polsacie, bo każdy to oglądał :


@MarianoaItaliano: nie kazdy :P mnie i siostrze nie pozwalano. W sumie, jak tak teraz czasem rzuce na to okiem, to sie nie dziwie. Tez bym dziecku takich debilizmow nie pozwolila...

mam nadzieję, że oglądałeś Serce Clarity.

@ad01: oooo to to ja ogladalam nawet, pamietam, ze fajne to bylo :D
  • Odpowiedz
@tunia86: ona wtedy ogólnie miała chyba jakieś tournee po Europie Wschodniej, ja niewiele pamiętam, bo byłem jeszcze mały i to są jedne z moich pierwszych wspomnień XD
  • Odpowiedz