Wpis z mikrobloga

  • 10
Szanowne Mirki którzy cierpią na 'horom paczke' z GearBest w słynnym ProrityLine, wołam tyłu ilu Was pamiętam więc daje tagi dodatkowo.

Moja przesyłka zakupiona 28.08 wysłana 31.09 do dnia dzisiejszego jest w ciemnej dupie. Dziś również mija miesiąc od kupna, 28 dni od nadania i 20 dni roboczych o których mowa w sposobie transportu.

Wszystko jestem w stanie zrozumieć, celnicy, felerny kontener, opóźnienia. Ale po raz trzeci zbywany tekstem żeby jeszcze chwilę poczekać bym przeżył, lecz szale goryczy przelał kontakt z osobą prowadzącą reklamę na Mikroblogu - który nie jest oczywiście supportem - a jego wiadomość jakże dumnie brzmiała:
'Otwórz spór na PP jak ci się nie podoba'

Jak to mówi klasyk Polskiej kinematografii
No nie, no #!$%@? nie!
Zatem w dupie z takim wsparciem i jego samego wsparcie i prezentację firmy przedstawię do supportu GB w innym temacie. Ale puentując do naszych paczek.
Co robić dalej?

Robić spor na PP? ktoś już robił podobny temat jak to się z czasem i przelicznikiem?
Aktualnie jestem nie tylko miesiąc w plecy od zamówienia ale stracone 8$ na sama przesyłkę, stracone 10$ przepłacone za cenę towaru teraz a miesiąc temu no i pkt które zużyłem zbijając cenę. Czy chociaż pkt odzyskam w pełni bo monetę po tylu przewalutowaniach już na pewno straciłem część.

Wołam kolegów oraz odpowiednie mam nadzieję tagi oraz pana felernego kontaktu z klientem.

@mrbarry @lyman11 @butterman @ponop @pendzikkbcnPL @maruu @jnxoo @bragga_doceniam oraz @GearBest_Polska

#gearbest #prorityline #paypal #zakupyzchin
  • 55
  • Odpowiedz
szale goryczy przelał kontakt z osobą prowadzącą reklamę na Mikroblogu - który nie jest oczywiście supportem

@KLIFord: szczerze mowiac nie rozumiem w czym problem. @GearBest_Polska to nie support tylko czlowiek ktory informuje o promocjach i konkursach na wypoku oraz daje swoje refy. Oczekiwales ze bedzie sie za toba stawial albo z wlasnych pieniedzy ci oddawal?

Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale mirka do tego nie mieszaj.
  • Odpowiedz
@KLIFord: Robiłem spór na PP ale z powodu aukcji na Ebayu- też jakiś chińczyk nie wysłał towaru. Generalnie następnego dnia miałem zwrot w $ bez żadnych większych pytań (choć PP i Ebay są mocno ze sobą połączone). Jak Ci zwrócą to po prostu sobie zostaw te 8$ na koncie PP, na pewno w końcu na coś wydasz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Andczej tak tak już poprawiłem zakrzywienie czasoprzestrzeni. Tak część wyszła a część nie... A kolega z reklamy zapewniał właśnie nas, że wszystkie już wyszły i kwestia 3 dni max a będą trakingi. Kłamać go my a nie nas.

@bragga_doceniam czuje, że nie trzymam weekend i zacznę spór bo pewnie i tak kasa będzie szła kolejny miesiąc.

@blantek wiem, że nie support i to napisałem, ale na początku nas wspierał j pomagał w
  • Odpowiedz
Moja z 01.09 ruszyła dziś w nocy, tak więc głowa do góry ;)

@mike3e: wygląda to tak, że to partiami wychodzi z UK, z dnia na dzień. Szkoda tylko, że nie znajduję update dla przesyłek z dni 24-29.08 (a przynajmniej nie znalazłem wpisu mirków z tych dni).
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mirek-herbata no tak też napisałem 20 dni roboczych minęło. A PL nie ma właśnie czas od 15-20 dni? Okres im się skończył a za to właśnie płaciłem prawie 40 zł
@NPrBaz właśnie chyba to jedyne wyjście bo i tak już minęło za długo zlewania mnie i innych i nie mówię tu o kolesiu od reklam ale samym supporcie.
@salvador5000 nie no aż tak to wątpię. Jesteśmy plotkami dla niego więc jak kraść
  • Odpowiedz
@KLIFord: Moja w drodze od 26 SIERPNIA... spór otwarłem to napisali że mam czas dwa miesiące aby otrzymać paczke a na stronie jasno pisze Estimated Shipping Time 10-25 bussines days. ... Ciekawe jak Pal do tego podejdzie .... jak u was to wygląda??
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Miękki dziś 6 rano mail o GearBest z DPDUK1 o paczce...
Ale... Ale kurde nie wiem co to za zamówienie S7092811220359 bo numeru takiego nie mam pośród zamówień, ani tym bardziej przydzielonego do niego Shipping Number 5360845872

Nawet nie wiem co o tym myśleć. Droga dpduk idą mi dwie paczki ale obie nie mają takich numerów. Czy to prezent od GB? Ta jasne ;-) Czy pomyłka? A może zamówienia wracają do nich
  • Odpowiedz