Wpis z mikrobloga

Dzięki za odpowiedzi! :)
@echelon_: fajnie wygląda, nie ma się do czego przyczepić oprócz... ceny :) Trochę drogo - prawie 200zł, gdzie gniazdek mam kilka...
@echelon_: O właśnie o czymś takim myślałem. Nie wiesz czy można gdzieś to kupić?
@kawos: To mam, ale niestety nie ma chyba takiego gotowego zestawu do "puszki"
O właśnie o czymś takim myślałem. Nie wiesz czy można gdzieś to kupić?


@loginek0: Zapytaj OPa albo na FB na grupie zamkniętej i otwartej Arduino Polska czy może ktoś by Ci nie wykonał.
@loginek0: Wołam jeszcze raz bo zobaczyłem drugą stronę płytki dopiero teraz na zdjęciach.

No może być trochę droższa ta cena ale wciąż całkiem szybka do oszacowania. No i przede wszystkim pamiętam że zanim zaczniesz zabawę sprawdź czy puchy masz wystarczająco głębokie.
@loginek0: sonoff jest gotowym włącznikiem + esp8266 model: AC90. Tyle, że upewnij się czy masz odpowiednią ilość przewodów doprowadzoną do przełącznika. Jak stare budownictwo to prawdopodobnie sama faza, to wtedy trochę lipa. Uwaga dotyczy wszystkich 'inteligentnych' pstryczków, nie tylko sonoff
@loginek0: musisz się upewnić co masz w puszce. Często jest tak że jest sama faza wtedy dupa, bo nie masz masy, a bez tego żadne urządzenie elektryczne nie ruszy. Jedynym rozwiązaniem, poza kuciem ścian, jest takie: jeśli masz gniazdko podwójne do zapalania części świateł, to w lampie łączysz masę z jednym z tych przewodów i od lampy doprowadzasz sobie masę. Sam nad takim rozwiązaniem myślę, ale boje się że puszczę jakaś
azer - @loginek0: musisz się upewnić co masz w puszce. Często jest tak że jest sama f...

źródło: comment_9yvwOv41QI6kgYIsGddb7GmrKtQJvXc1.jpg

Pobierz