Wpis z mikrobloga

@taknie: Spoko, jest plan, żeby mu to zdjęcie na klatce wywiesić, bo typ mieszka w klatce obok ]:->

Poza tym co trzeba mieć we łbie, żeby tak parkować, zamiast równać do lewego (mojego :3) albo do prawej krawędzi.

I wiem, że pewnie połowę wykopków to #!$%@?, bo nie mają auta/to nie ich problem/nie widzą w tym nic złego, jasne :)
@anonim1133: No koleś mając trzy miejsca do wyboru stanął po skosie na środkowym, nie żeby odkąd tu mieszkam wszyscy parkowali normalnie, tylko zawsze ten dziadek stawał tak, jakby sobie cały parking wykupił. A odkąd obok wybudowali nowe osiedle obok, to w godzinach szczytu ciężko tam stanąć.
@anonim1133: ja widzę, że miejsce jest ale np. moja siostra już by tam nie zaparkowała. Uważałaby, że się nie zmieści;>

@Luxik: ja mam głupi parking pod blokiem, nie dość że miejsca nie ma to czasem właśnie takie asy staną, że dwa miejsca zajmą. Ale wożę ze sobą notesik i długopis z czego korzystam i takim delikwentom za wycieraczkę zawsze włożę miłe słówko. Zazwyczaj są to jacyś przyjezdni myślący, że jedno
@taknie: No więc wybacz, ale kto jej dał prawo jazdy, skoro nawet nie potrafi zaparkować? Większymi samochodami w węższe dziury się wpychałem i nikt nie ucierpiał.

Zobaczył byś jak u mnie czasem parkują, wtedy naprawdę nie ma miejsca na kolejny samochód.
@taknie: Ja myślałem, czy by mu kluczem nie przejechać, ale chyba nie jestem takim buraczyskiem :/

@Deep: Stary, to tuż pod moim oknem, a to zielone auto to moje ;) Jestem pewien, dużo siedzę w domu i łypię jednym okiem na to, co się dzieje na ulicy :)