Wpis z mikrobloga

@Niedowiarek: reklamacja do dhl pójdzie, nikt mi nie udowodni że paczkę posiadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bananowynick: nie mogłem oddzwonić, nie mam obowiązku być pod telefonem 24/7. Kurier miał być między 13 a chyba 16.30, do drugiego terminu bym zdążył i oddzwonić i odebrać ( ͡º ͜ʖ͡º)
a no i ja nie hejtuje dpd, bo mam dobre układy z
  • Odpowiedz
@vomalio: czyli mimo, że wszystko się udało i poszło zgodnie z planem, dzięki temu, że kurier wziął NA SIEBIE odpowiedzialność za paczkę to Ty zdecydowałeś przycebulić jak jakiś janusz i oszukać DHL, złożyć fałszywe oświadczenie i zadeklarować, że paczki nie otrzymałeś? Jakby paczki nie było to przecież odpowiedzialność za nią leży w 100% na kurierze - to on podjął RYZYKO po to, żebyś miał paczkę tego samego dnia i nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@u-cichego płacę za usługę dostarczenia do rąk własnych, a nie rzucenia pod drzwiami. Tym razem to była rzecz o wartości kilkudziesięciu złotych, ale innym razem może to być coś o wartości tysiąca i co wtedy? Mam marnować swój czas na reklamację bo kurier uznał że zostawi pod drzwiami? O to chodzi, tym razem się nic nie stało, ale musi być jasny sygnał że nie życzę sobie takiego zachowania i podabiania mojego
  • Odpowiedz
@vomalio: nie twierdzę, że usługa została wykonana prawidłowo. Twierdzę jedynie, że chcesz przyjanuszować, oszukując firmę, że przesyłki nie otrzymałeś, mimo, że ja otrzymałeś - tylko dlatego, że kurier poświęcił swoją odpowiedzialność dla ciebie. Tak, masz marnować swój czas na reklamację, bo takie rzeczy jak zaginięcie przesyłki SIĘ ZDARZAJĄ. I tak go teraz zmarnujesz na januszową reklamacje - mimo, że możesz normalnie zgłosić firmie, że usługa została wykonana nieprawidłowo, nie cebulacząc
  • Odpowiedz
@u-cichego: czyli przesyłka jest niedostarczona, bo nie ma na niej mojego podpisu. Swoim podpisem zaświadczam, że usługa została wykonana prawidłowo i przesyłkę otrzymałem w stanie nienaruszonym.
  • Odpowiedz
@u-cichego: potwierdzenie tego że kurierzy w DHL mają ćwierć mózgu, albo gorzej. Dzisiaj miałem otrzymać kolejną przesyłkę, po telefonie na infolinię i przełączeniu do kuriera, dowiedziałem się że był pod domem i pytał "panią z volskwagena" czy odbierze przesyłkę. Jak pytałem czy zadzwonił do drzwi, to uznał że "żona dzwoniła". Byłem w domu w tym momencie i nic nie słyszałem XD

Broń dalej tych kretynów. Największy rak wśród firm kurierskich,
  • Odpowiedz
@vomalio: tylko, że ja nie bronię tych kretynów. Ja tylko wykazuje twoje januszostwo i cebulactwo, bo jesteś oszustem, napisałem już jak mogłeś zgłosić to normalnie jak cywilizowany człowiek. Jednak ty wybrałeś metodę małpy z oszukaniem kogoś. elo

Dzięki takim januszom jak ty nigdy nie będzie w tym kraju normalnie. W USA, czy niektorych innych zachodnich cywilizacjach to standard, że przesyłkę zostawia się pod domem/drzwiami.
  • Odpowiedz