Wpis z mikrobloga

@LaX: Jeśli chodzi o szkło hartowane, to polecam ten sklep: https://www.aliexpress.com/store/product/CHYI-Matte-Tempered-Glass-For-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Screen-Protector-5-5-inch-Note-4/513373_32798879766.html
Kupuję u nich już od niedługo prawie dwóch lat i nigdy mnie nie zawiodły te szkła, pierwsza klasa, mój note 2 leżał na ziemi tyle razy, i dalej jest jak nówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na stronie głównej mają kupon -1$, także zapłacisz 2$, ale polecam od razu wziąć dwa na wszelki wypadek (ò
@yoshihere: Używałeś może tego matowego szkła ze strony przedmiotu? Ja miałem jakieś do Note 2 i było kiepskie, na tyle, że ta fabryczna folia była o niebo lepsza (lepsza czytelność wyświetlacza, mniej odbić, mniej się palcowała) i zastanawiam się czy istnieje jakieś DOBRE szkło tego typu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wielooczek Chyba nie istnieje żadne dobre szkło matowe szczerze mówiąc. Miałem dwie sztuki, pierwszą na początku, drugą aktualnie założoną. Nie jest źle, nie palcuje się, nic się nie odbija, jest całkowicie matowa, no ale czytelność wyświetlacza to wiadomo że clear HD będzie o wiele lepsza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)