Wpis z mikrobloga

Znowu będziecie dążyć do zakłócenia i rozróby z Marszem Niepodległości?


@Nivele: Tak szczerze, to bez urazy, ale tzw "Marsz Niepodległości" jest gdzieś na 20-tym miejscu pod względem priorytetów na najbliższe miesiące. Mamy PiS i sądy na głowie. Zobaczymy, co będzie. (Zwracam też uprzejmą uwagę, że MN w 2016 nikt nie zakłócał, to w stronę ORP leciały groźby karalne, race i butelki).
A nie zgłaszaliście kilkunastu dwudniowych pikiet na trasie marszu? Po co?


@Nivele: Po to jak sądzę (nie działałam wtedy w ORP), byście siedli do rozmów jak ludzie i umówili się na respektowanie rozsądnych zasad. (Brak faszystowskich symboli, brak mowy nienawiści). Tak czy inaczej, nie zmyślaj o zakłocaniu, bo żadnego nie było.

A butelkami i racami rzucaliście rycząc "Cześć i chwała bohaterom" między innymi w Jarosława Hyka z Solidarności Walczącej. Super akcja,
Andreth - > A nie zgłaszaliście kilkunastu dwudniowych pikiet na trasie marszu? Po co...
...byście...rzucaliście...


@Andreth: Nigdy niestety nie byłem na Marszu Niepodległości ale obiecuję poprawę i z pewnością się na to super wydarzenie wybiorę.

byście siedli do rozmów jak ludzie i umówili się na respektowanie rozsądnych zasad


Myślałem że każdy w tym kraju może robić co chce w granicach prawa, a od pilnowania przestrzegania prawa wy raczej nie jesteście, wręcz przeciwnie, jawnie nawołujecie do jego łamania i zaburzacie porządek publiczny - himalaje hipokryzji.

Tak